Görögország: szurkolói erőszak – pontlevonás a címvédőtől!

MTI MTIMTI MTI
2018.02.12. 20:31
Szurkolói erőszak miatt hárompontos levonással és két zárt kapus mérkőzéssel büntették a görög Olympiakosz Pireusz labdarúgócsapatát.

A hétfői közlemény kiemeli, a bajnoki címvédő athéni klubnak mindezek mellett 90 ezer eurót (28 millió forintot) kell befizetnie a szövetség kasszájába, mivel február 4-én az AEK Athén ellen 2–1-re elveszített összecsapáson több száz drukker összeverekedett a rendőrökkel, illetve pirotechnikai eszközöket dobált a pályára.

A klub – amely minden bizonnyal fellebbez a döntés ellen – hátránya a büntetés után már kilenc pont a listavezető PAOK csapatával szemben.

Legfrissebb hírek

Zalánki Gergő távozik az Olympiakosz vízilabdacsapatától

Vízilabda
2026.06.20. 17:29

Az UEFA 10 millió euróra büntette az Olympique Marseille-t

Francia labdarúgás
2026.06.17. 19:47

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Zalánki Gergő: Extra teljesítményre lesz szükségünk a Fradi ellen

Vízilabda
2026.06.13. 13:14

Az FTC ötméteresekkel bukta el a női vízilabda BL-döntőt az Olympiakosz ellen

Vízilabda
2026.06.12. 22:18

Döntőt játszik a Pro Recco, az Olympiakosz lesz az FTC ellenfele a vízi BL bronzmeccsén

Vízilabda
2026.06.11. 22:33

Az Olympiakosszal játszik a serlegért a Ferencváros a női vízilabda BL-ben

Vízilabda
2026.06.10. 22:33

Angyal Dániel: Nagy fegyvertény a négyes döntő, de nem állnánk meg itt

Vízilabda
2026.06.09. 11:18
Ezek is érdekelhetik