Felkészülés: a Vidi után Kádárékat is legyőzte a Sparta

2019.01.26. 14:30
Nemzetközi felkészülési mérkőzésen a Kádár Tamással felálló Dinamo Kijev 3–2-re kikapott a Sparta Prahától.

A magyar válogatott védő kezdőként lépett pályára, és 60 percet kapott az ukrán csapatban. A Vidi ellen 3–1-re nyerő csehek ezúttal is erősen kezdtek Benjamin Tetteh a 17. percben szerzett vezetést, majd Nicolae Stanciu az első félidő hosszabbításában megduplázta az előnyt (0–2).

A kijeviek a fordulást követően Viktor Cigankov révén szépítettek, majd Ahmed Alibekov a 64. percben egyenlített (2–2), de az utolsó szó a cseheké volt, a 16 éves Adam Hlozek döntött (2–3).

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Dinamo Kijev (ukrán)–Sparta Praha (cseh) 2–3 (0–2)A Vidi ellen 3–1-re nyerő csehek ezúttal is erősen kezdtek Benjamin Tetteh a 17. percben szerzett vezetést, majd Nicolae Stanciu az első félidő hosszabbításában megduplázta az előnyt (0–2).

Dinamo Kijev (ukrán)–Sparta Praha (cseh) 2–3 (0–2)