D. Á. 2021.08.04 23:17 Frissítve: 2021.08.05 23:47

Csütörtöki sportműsor: Újpest–Basel az Ekl-selejtezőben

Csütörtökön a kajak-kenusaink további érmeket szerezhetnek, a női pólósaink a döntőbe jutásért harcolnak Spanyolországgal a tokiói olimpián. Az Újpest FC az Európa-konferencialiga selejtezőjében lép pályára az FC Basel ellen. Este lesz még baseball MLB-mérkőzés és tenisz WTA-tonra is.

AUGUSZTUS 5., CSÜTÖRTÖK

TOKIÓ 2020, AUGUSZTUS 5., CSÜTÖRTÖK– A NAP MAGYAR SZEREPLŐI IDŐPONTOKKAL, RÉSZLETES PROGRAMMAL, ARANYÉRMESEKKEL, INFÓKÖZPONT – KATTINTSON IDE!

OLIMPIA A TV-BEN

M4 SPORT
  6.15:
Olimpia, férfi kosárlabda, elődöntő:
Ausztrália–Egyesült Államok
7.15:
Olimpia: ökölvívás, öttusa, műugrás,
pályakerékpár, férfi kézilabda, elődöntő:
Franciaország–Egyiptom, női labdarúgás
11.15:
Olimpia: öttusa, pályakerékpár, atlétika, birkózás
12.50:
Olimpia, női vízilabda, elődöntő:
Spanyolország–Magyarország
14.15:
Olimpia, férfi kézilabda, birkózás, sportmászás
23.00:
Olimpia, atlétika, 50 km gyaloglás, férfiak
2.30:
Olimpia, kajak-kenu

DUNA TV
  6.30:
Olimpia, benne: röplabda, ökölvívás, vízilabda,
atlétika, kerékpár, birkózás, labdarúgás
12.15:
Olimpia, benne: birkózás, atlétika, kosárlabda,
karate, asztalitenisz

EUROSPORT1
  3.00:
Olimpiai játékok, atlétika
5.00:
Olimpiai játékok, kajak-kenu
7.00:
Olimpiai játékok, ökölvívás
8.00:
Olimpiai játékok, műugrás
9.25:
Olimpiai játékok, pályakerékpár
12.00:
Olimpiai játékok, atlétika
14.45:
Olimpiai játékok, röplabda, férfiak
22.30:
Olimpiai játékok, atlétika
3.00:
Olimpiai játékok, kajak-kenu

EUROSPORT2
6.15:
Olimpiai játékok, kosárlabda, férfiak
10.30:
Olimpiai játékok, sportmászás
11.30:
Olimpiai játékok, sportmászás
14.00.
Olimpiai játékok, sportmászás
15.00:
Olimpiai játékok, strandröplabda
3.00:
Olimpiai játékok, strandröplabda
4.00:
Olimpiai játékok, labdarúgás

FŐBB VERSENYSZÁMOK

ATLÉTIKA
távolugrás, gerelyhajítás, 800 m (Krizsán Xénia) – hétpróba

KAJAK-KENU
férfi K–1 200 m (Tótka Sándor, Csizmadia Kolos), női C–1 200 m (Takács Kincső), női K–1 500 m (Kozák Danuta), férfi K–2 1000m (Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint) – elődöntők, döntők

KÉZILABDA
FÉRFIAK

elődöntők

KOSÁRLABDA
FÉRFIAK

negyeddöntők

LABDARÚGÁS, NŐK
bronzmérkőzés

ÖKÖLVÍVÁS
férfi 57 kg,  döntő

ÖTTUSA
férfi körvívás (Marosi Ádám, Kasza Róbert), női körvívás (Gulyás Michelle, Kovács Sarolta)

Vízilabda
NŐK

elődöntő
Benne: Spanyolország–Magyarország – élőben az NSO-n!

FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA-SELEJTEZŐ
16.00:
Kajrat Almati (kazah)–Alaskert (örmény)
17.45: Jablonec (cseh)–Celtic (skót)
18.00: Lincoln (gibraltári)–Slovan Bratislava (szlovák)
18.00: Omonia Nicosia FC (ciprusi)–Flora (észt)
20.00: Galatasaray (török)–St. Johnstone (skót)
20.00: Mura (szlovén)–Zalgiris (litván)
20.30: Rapid Wien (osztrák)–Anorthoszisz (ciprusi)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS

18.00: Tobol (kazah)–Zilina (szlovák)
18.00: Kuopio PS (finn)–Asztana (kazah)
18.00: Szocsi (orosz)–Partizan (szerb)
18.00: Lokomotiv Plovdiv (bolgár)–FC Köbenhavn (dán)
18.45: Elfsborg (svéd)–Velez Mostar (bosnyák)
19.00: Maccabi Haifa (izraeli)–HB Tórshavn (feröeri)
19.00: Riga FC (lett)–Hibernians (máltai)
19.00: Dinamo Batumi (grúz)–Sivasspor (török)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–NK Osijek (horvát)
19.00: AEL Limasszol (ciprusi)–Qarabag (azeri)
19.00: Vitesse (holand)–Dundalk (ír)
19.00: Rosenborg (norvég)–Domzale (szlovén)
19.00: Vojvodina (szerb)–LASK (osztrák)
19.00: Laci (albán)–Anderlecht (belga)
19.30: Trabzonspor (török)–Molde (norvég)
20.00: Prishtina (koszovói)–Bodö/Glimt (norvég)
20.00: Slask Wroclaw–Hapoel Beer-Seva (izrael)
20.00: FK Kolosz Kovalivka (ukrán)–Sahtyor Karagandi (kazah)
20.00: Pacos Ferreira (portugál)–Larne (északír)
20.15: Spartak Trnava (szlovák)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
20.30: Luzern (svájci)–Feyenoord (holland)
20.30: Gent (belga)–FK Rigas FS (lett)
20.45: Hibernian (skót)–Rijeka (horvát)
20.45: TNS (walesi)–Viktoria Plzen (cseh)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Teuta (albán)
21.00: Breidablik (izlandi)–Aberdeen (skót)
21.00: Raków (lengyel)–Rubin Kazan (orosz)
21.00: Csukaricski (szerb)–Hammarby (svéd)
21.00: Újpest FC–FC Basel (svájci) (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
21.30: Santa Clara (portugál)–Olimpija Ljubljana (szlovén)

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
16.00:
Liverpool (angol)–Bologna (olasz) (Tv: Sport2)
20.00: Liverpool (angol)–Bologna II (olasz) (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS KIEMELT ESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
21.30:
Arizona Diamondbacks–San Francisco Giants (Tv: Sport1)

LÓSPORT
13.45:
Kincsem+Tuti 1153 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
Savaria-kupa, nemzetközi női felkészülési torna, 1. forduló, Szombathely, Arena Savaria
17.00:
Csehország–Hollandia
19.30: Magyarország–Azerbajdzsán (Tv: Digi Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Washington
WTA-torna, Kolozsvár (Tv: Digi Sport2, 10.00)
WTA-torna, San José (Tv: Digi Sport1, 20.00-tól)

2021.09.22 13:04:39

Minden más foci CSILLAG PÉTER

A Tokaj-Certa Kupán olyan majdani klasszisok játszottak, mint Zvonimir Boban vagy Robert Jarni.

2021.09.19 14:42:04

Minden más foci BOROS MIKLÓS (összefoglaló), K. T. I. (percről percre)

Az első félidőben a Sepsi jelentős mezőnyfölényben játszott, ám így sem tudta legyűrni a bajnokság 6. helyén álló Aradot.

2021.09.18 17:47:26

Minden más foci DUDUCZ TIBOR

Schäfer, Szendrei Ákos és Hahn is pályára lépett a dunaszerdahelyieknél, 2–1-re győztek a Ruzomberok ellen.

2021.09.16 16:09:12

Minden más foci TŐKE JÁNOS

Nem tudta megverni a topolyai csapat a Napredakot, pedig a 93. percben nagyon közel állt az egyenlítéshez.

2021.09.15 23:58:00

Minden más foci DEÁK ZSIGMOND

ALAPVONAL. A bűnözőknél az a baj, ha nyomot hagynak maguk után, mert akkor elkapják őket a rendőrök, az emberiség igazán nagy alakjai viszont akaratlanul megteszik ezt.