A román Superliga rájátszásának 2. fordulójában a Sepsi OSK 1–1-re végzett odahaza a kolozsvári CFR együttesével.

Sepsiszentgyörgy, Sepsi OSK Aréna, 5797 néző. V: Gaman
Sepsi OSK: Niczuly Ro. – Ciobotariu, Ninaj, Kecskés – Oroian (Otelita, 62.), Kallaku (Safranko, 82.), Paun (Aganovic, 75.), Stefan (Dumitrescu, 61.) – Stefanescu, Debeljuh, Varga K. (Alimi, 62.). Vezetőedző: Bernd Storck
CFR: Sava – Manea, Boben, Mogos, Camora – Muhar, Kader Keita, Tahcidisz (Avounou, 82.) – Deac (Fica, 86.), Birligea (P. Michael, 72.), Otele. Vezetőedző: Adrian Mutu
Gólszerző: Stefanescu (9.), ill. Boben (21.)

Megszerezte első pontját a román élvonal felsőházi rájátszásában a Sepsi OSK, a kolozsvári CFR elleni döntetlen azonban egyik erdélyi csapat számára sem számít igazán jó eredménynek.

A Sepsi kezdte jobban a mérkőzést, és alig kilenc perc után meg is szerezte a vezetést: Marius Stefanescu az ötös sarkáról lőtte a hosszú sarokba Sherif Kallaku tökéletes mélységi passzát. Innen kezdve viszont már a sérüléséből felépülő Niczuly Roland kapuja forgott nagyobb veszélyben, aki Philip Otele és Daniel Birligea lövéseit hárítani tudta, Matija Boben szöglet utáni fejesét viszont már nem.

A Sepsi elvesztette a középpálya kontrollját, és a hátralevő időben szinte csak pontrúgásokból tudott a kolozsvári kapu elé kerülni – a jóval veszélyesebb CFR vezetését csak az egyedül kilépő Birligea lövésébe belevetődő Niczuly akadályozta meg.

A második félidőben inkább csak birkózott egymással a két csapat, elsősorban átlövésekből próbálva gólt szerezni. A Sepsi sokáig jól állta a sarat, a végén azonban nagyon beszorult, de Karlo Muhart sikerült blokkolni a lövés pillanatában. A legvégén pedig ismét Niczuly kellett a pontszerzéshez, a kapus Duvel Avounou átlövése után szögletre tolta a léc alá tartó labdát. 1–1