Felkészülés: Varga Roland is betalált, legyőzte a Sepsi a Csíkszeredát

D. S. B.D. S. B.
2023.11.18. 13:05
Varga Roland is betalált, a Sepsi felkészülési meccsen verte meg a Csíkszeredát (Fotó: Sepsi OSK/Fb)
A válogatott szünetet kihasználva felkészülési mérkőzést játszott egymással a román élvonalban jelenleg 9. helyezett Sepsi OSK és a másodosztályban 14. FK Csíkszereda. A sepsiszentgyörgyi találkozót kiegyenlített első félidő után nyerték meg 3–1-re Varga Rolandék.

A Sepsi OSK-ban kezdőként kapott lehetőséget a magyar válogatott Kecskés Ákos és Varga Roland is, a vezetést viszont a vendég csíkiak szerezték meg a korábban Kaposváron és Budafokon, valamint a Sepsiben is játszó Csiszér Balázs góljával.

Erre a találatra még a szünet előtt válaszolt a Sepsi, a 41. percben Varga Roland egyenlített, majd a térfélcsere után Safranko értékesítette tizenegyesét és Balasa állította be a 3–1-es végeredményt.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Sepsi OSK–FK Csíkszereda 3–1 (Varga R. 41., Safranko 54. – 11-esből, Balasa 65., ill. Csiszér 27.)