Sepsi: a kupagyőztestől érkezett szélső a szentgyörgyi klubhoz
A történelmi európai kupaszereplés kiharcolásának másnapján bejelentette első új igazolását a Sepsi OSK: a székelyföldi futballklub két évre szerződtette Cristi Barbutot.
A temesvári születésű, 26 éves jobbszélső a kupagyőztes CS Universitatea Craiovától érkezett Sepsiszentgyörgyre, előtte pedig 2017-ig szülővárosa csapatában, az ACS Poliban játszott.
A korábbi U18-as és U19-es válogatott Barbut eddig összesen 187 találkozón lépett pályára a román élvonalban, és 16 gólt szerzett.
Legfrissebb hírek

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04
Ezek is érdekelhetik






