Liga 1: több mint két hónap után ismét győzött a Sepsi
Több mint két hónap után sikerült ismét mérkőzést nyernie szombaton a Sepsi OSK-nak a román élvonalban, a székelyföldiek az idény során másodszor is egygólos mérkőzésen verték meg az Universitatea Craiovát (1–0).
A hideg szélben és zuhogó esőben lejátszott találkozón a helyzetek is zuhogtak mindkét kapu előtt, ezért kevesen gondolták volna, hogy Pavol Safranko 8. percben lőtt gólja egyben el is dönti a mérkőzést. A szlovák támadó Florin Stefan keresztpassza után két védő közt kitörve talált a hálóba, ezt követően viszont a kapusokról és blokkolt lövésekről szólt a találkozó. A nagyobb védések a szentgyörgyi Niczuly Roland nevéhez fűződnek, akit a 21. percben a felső léc is kisegített Valentin Mihaila bombájánál.
LIGA 1, 18. FORDULÓ
Sepsi OSK–Universitatea Craiova 1–0 (Safranko 8.)
Az élcsoport: 1. CFR 34 pont (17 mérk.), 2. Astra 34, 3. Viitorul 32 (17), 4. U. Craiova 31, ...10. Sepsi 19
Legfrissebb hírek

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04
Ezek is érdekelhetik






