Labdarúgás: női elnök az új-zélandi szövetség élén
Története során először került női elnök az Új-zélandi Labdarúgó-szövetség (NZF) élére, miután kedden Johanna Woodot választották meg a posztra.
Wood tavaly került be az NZF végrehajtó bizottságába, s idén február óta ő képviseli az óceániai kontinentális szövetséget a nemzetközi szövetség (FIFA) tanácsában.
Az NZF-ben az elmúlt fél évben komoly változások indultak el, miután ősszel egy független vizsgálat több hiányosságot és problémát tárt fel a működésében. A korábbi elnök, Deryck Shaw októberben lemondott, s azóta ideiglenesen Phil Barry töltötte be a posztot a múlt heti lemondásáig.
Legfrissebb hírek

Egyiptom fordított, 3–1-re verte meg Új-Zélandot
Foci vb 2026
2026.06.22. 05:03

A szünetben vezet Új-Zéland
Foci vb 2026
2026.06.22. 04:00

Elkezdődött az Új-Zéland–Egyiptom mérkőzés
Foci vb 2026
2026.06.22. 03:00
Ezek is érdekelhetik



