Nemzetek Ligája: Románia zárt kapus büntetést kapott
A szurkolók rasszista megnyilvánulásai és tiltott pirotechnikai eszközök használata miatt 73 ezer eurós (23.6 millió forint) pénzbüntetést kell megfizetnie a Román Labdarúgó-szövetségnek, míg a válogatottnak a következő hazai mérkőzését zárt kapuk mögött kell lejátszania – döntött az európai szövetség (UEFA).
Az UEFA pénteki közlése szerint a románok a két héttel ezelőtti, a szerbek ellen 0–0-s döntetlennel záruló bukaresti Nemzetek Ligája-találkozón történtek miatt kapták a büntetést.
A román válogatott a Nemzetek Ligája C-divíziójának 4. csoportjában négy forduló után a harmadik helyen áll, két ponttal elmaradva az első helyezett szerbektől, valamint eggyel a második Montenegrótól.
Románia november 17-én a litván válogatottat fogadja.
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

Románia: lemondott a Csíkszereda braziljáról a FCSB
Minden más foci
2026.06.19. 20:46

Tapasztalt kapust szerződtetett a Sepsi OSK
Minden más foci
2026.06.12. 17:16

Románia: egykori válogatott hátvédet igazolt a Sepsi
Minden más foci
2026.06.11. 17:04
Ezek is érdekelhetik




