DAC: Mi ott leszünk, és nagyon fogunk szurkolni – Görbicz Anita
A Győri Audi ETO női kézilabdacsapata is ott lesz a DAC–Nitra szlovák bajnoki mérkőzésen – derült ki a dunaszerdahelyi labdarúgócsapat videójából, amelyben Görbicz Anita, a győriek világklasszis játékosa hívja találkozóra a szurkolókat.
A DAC a második, a nyitrai csapat a kilencedik helyről várja a szombaton 17 órakor kezdődő szlovák bajnoki mérkőzést.
Legfrissebb hírek

Felkészülés: a Somorja nyerte a felvidéki rangadót
Minden más foci
2026.06.20. 18:04

Robert Klauss a DAC új vezetőedzője – hivatalos
Minden más foci
2026.06.05. 21:32

NS-infó: Robert Klauss lesz a DAC edzője
Minden más foci
2026.06.04. 13:06
Ezek is érdekelhetik





