Autóbaleset következtében elhunyt a szlovén NK Maribor két fiatal labdarúgója, egy harmadik játékost pedig kritikus állapotban szállítottak kórházba.
Az Aberdeen FC a Twitteren osztozott Európa-ligás ellenfele fájdalmában.
Az autóbaleset kedden történt, a fiatal futballisták autója egy jelzőlámpának ütközött, szemtanúk szerint a járművet félbe tépte a pózna. Egyes források szerint egy 20 és egy 21 éves labdarúgó nem élte túl a balesetet, a harmadik utas az életéért küzd, míg a negyedik megsérült, de nem életveszélyesen.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





