Lengyelország: Nikolics nagyon hiányzott a Legiának

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.07.08. 10:20
A Lech Poznan nyerte meg a lengyel Szuperkupát, Varsóban három góllal (4–1) legyőzte a bajnoki címvédő Legiát.

A mérkőzésen nem léptek pályára az Eb-t megjárt játékosok, a győztes csapatból Kádár Tamás, a vesztes féltől a már Varsóban tartózkodó Nikolics Nemanja hiányzott.

A vezetést a 23. percben szerezték meg a poznaniak, a varsóiak a 36. percben egyenlítettek. A Lech a 65. percben másodszor is előnyhöz jutott, majd a ráadásban a 20 éves csereember, Dariusz Formella duplájával bebiztosította a sikerét.

Legfrissebb hírek

Ha jön a kistesó, a futball megy… – Borbola Bence jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.18. 23:15

Kádár Tamás: Nem készített fel anno az NB I az európai futballra

Labdarúgó NB I
2026.05.18. 20:17

Videó: Kádár Tamás visszavonul, a Pancho Arénában búcsúzott a futballtól

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 20:46

Legia Warszawa: 110 év piros-fehér-zöldben

Képes Sport
2026.04.01. 15:09

Kl: firenzei siker Bialystokban, őrült meccsen nyert a Celje

Európa-konferencialiga
2026.02.19. 23:00

Felkészülés: a Puskás Akadémia döntetlent játszott a Legiával

Labdarúgó NB I
2026.01.12. 18:35

Varsó nem Budapest – Jakus Barnabás publicisztikája

Minden más foci
2025.12.21. 23:22

Nikolics Nemanja és Pető Tamás: Hazaértünk és motiváltak vagyunk 

Labdarúgó NB II
2025.11.20. 17:35
Ezek is érdekelhetik