Bursaspor: összeül a válságstáb Dzsudzsákéknál, újabb távozó

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.12.12. 07:25
Mint beszámoltunk róla, a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának nyitó mérkőzésén Dzsudzsák Balázs csapata, a Bursaspor hazai pályán simán, 4–0-ra kikapott az Osmanlisportól, ezzel sorozatban az ötödik vereségét szenvedte el. A klubnál összeül a válságstáb.

Dzsudzsákék sorozatban az ötödik vereségüket szenvedték el, és jelenleg a 13. helyen állnak a 18 csapatos bajnokságban, nem csoda, a vezetőség is érzi, ez így nem mehet tovább. a vezetőség is érzi, ez így nem mehet tovább.

A bursaspordabugun.com beszámolója szerint összehívták a válságstábot, amelynek az lesz a feladata, hogy kiutat találjon az egyre mélyebb gödörből, melybe a „krokodilok” kerültek.

Közben egy újabb felmondólevél került az asztalra, a hírek szerint a klub infrastruktúrájáért és utánpótlásáért felelős igazgató, Ali Turan beadta lemondását, melyet hétfőn fogadhatnak el.

Legfrissebb hírek

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
4 órája

Nikitscher Tamás: Igazán a kudarcokból lehet tanulni – exkluzív

Légiósok
8 órája

Heti légiósprogram: Szoboszlaiék a Chelsea-vel, Gulácsiék a Bayernnel játszanak

Légiósok
2025.04.28. 10:42

Légióskörkép: Szoboszlai bajnok lett, Sallai és Novothny gólokat szerzett

Légiósok
2025.04.28. 10:20

Megvan Szoboszlai 11. trófeája, nyolc idény alatt – folytatta nagy sorozatát

Légiósok
2025.04.27. 20:58

Légiósok: Sallai Roland ismét gólt szerzett a Galatasarayban

Légiósok
2025.04.27. 20:29

Allen Rosco 24 pontot szerzett Tokióban

Kosárlabda
2025.04.27. 13:31

Kassai döntetlen a Zólyombrézó ellen

Minden más foci
2025.04.26. 20:42
Ezek is érdekelhetik