Videó: Rivaldo és a fia ugyanazon a bajnokin lőtt gólt

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2015.07.15. 09:57
A 43 éves Rivaldo és fia, Rivaldinho is gólt szerzett a Mogi Mirim színeiben a Macaé elleni brazil másodosztályú bajnokin. Rivaldo – aki a Mogi Mirim klubelnöke is egyben – büntetőből talált be a 17. percben, míg a 20 esztendős Rivaldo Júnior az első félidőben duplázott a 3–1-re megnyert keddi találkozón.

„Nagyon boldog vagyok, hogy gólt szereztem, és hogy a fiam duplázni tudott” – nyilatkozta büszkén Rivaldo a mérkőzés után.

Az 1999-ben aranylabdás játékos a múlt hónapban jelentette be, hogy a kiesés elkerüléséért küzdő csapaton leginkább úgy tud segíteni, ha „néhány mérkőzésen” beszáll a játékba. Egy év és három
hónap kihagyás után múlt kedden lépett újra pályára az addig nyeretlen együttesben, amely 2–1-re győzni tudott a Náutico ellen.

Rivaldo a brazil válogatottal 2002-ben vb-t nyert, Európában többek között az FC Barcelonában és az AC Milanban is megfordult, utóbbival 2003-ban győzött a Bajnokok Ligájában. Visszavonulását tavaly márciusban jelentette be.

Legfrissebb hírek

A spanyol harmadosztályba igazolhat Mario Balotelli – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
14 órája

Újabb világbajnok labdarúgó távozott Madridból – hivatalos

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 10:05

Kl-selejtező: a fájó vereség után is optimisták a kassaiak, jön a visszavágó!

Európa-konferencialiga
Tegnap, 8:33

A Chelsea az Ajaxszal, Alexander Isak a Liverpoollal egyezett meg – szerdai transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.30. 23:15

A Leverkusen kulcsemberével erősített a Premier League újonca – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.30. 11:50

Megoszlott olvasóink véleménye a Dominik-névadásról

Magyar válogatott
2025.07.30. 11:19

Thomas Müller Kanadába szerződik; Neymar európai klubbal tárgyal – keddi transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.29. 23:10

Szoboszlai-hatás? Évek óta a Dominik a legnépszerűbb fiúnév Magyarországon

Magyar válogatott
2025.07.29. 15:12
Ezek is érdekelhetik