Nigéria: olimpiai bajnokot állítottak a nemzeti tizenegy élére
Sunday Oliseh lett a nigériai labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A helyi szövetség nem közölt részleteket a megállapodásról, Mohammed Sanusi főtitkár csak annyit mondott, a korábbi kiváló középpályás azonnal munkához lát, hogy felkészülten várja a 2017-es Afrikai Nemzetek Kupája szeptemberben rajtoló selejtezőit.
Oliseh játékosként 1993 és 2002 között 54-szer szerepelt a válogatottban, amellyel 1994-ben kontinensbajnok, 1996-ban pedig olimpiai aranyérmes lett.
Elődjét, Stephen Keshit tíz napja azért menesztették, mert a szövetség álláspontja szerint „nem volt elég elkötelezett”.
Legfrissebb hírek

Labdarúgás: fővárosi uralom minden korosztályban
Utánpótlássport
2026.06.07. 09:00

Nagy tervekkel éled újjá a királyhelmeci futball
Minden más foci
2026.06.02. 10:23
Ezek is érdekelhetik






