Ligue 1: a brazil csatár elnézést kért tettéért - vagy mégsem?

2014.08.19. 12:02
Az egyik közösségi portálon elnézést kért Thiago Motta lefejeléséért Brandao, a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Bastia csatára, aki nem sokkal később letörölte bejegyzését. A világhálón folytatott cselekvésétől függetlenül a brazil futballistával hamarosan szerződést bonthat klubja.

A rutinos csatár a Paris Saint-Germain ellen 2–0-ra elveszített bajnokit követően megvárta, majd lefejelte az öltözőfolyosón Thiago Mottát, a hazaiak olasz középpályását. A francia szövetség fegyelmi szabályzata szerint a 34 esztendős brazil kétéves eltiltást is kaphat.A rutinos csatár a Paris Saint-Germain ellen 2–0-ra elveszített bajnokit követően megvárta, majd lefejelte az öltözőfolyosón Thiago Mottát, a hazaiak olasz középpályását. A francia szövetség fegyelmi szabályzata szerint a 34 esztendős brazil kétéves eltiltást is kaphat.

„Szeretnék elnézést kérni Thiago Mottától a tettemért. Bocsánat, remélem, a barátaim és a szurkolók megértenek engem” – osztotta meg gondolatait a Facebookon Brandao, aki nem sokkal később érthetetlen okokból törölte a bejegyzését.

Francia sajtóhírek szerint Claude Makélélé vezetőedző a keddi edzésen sem számított a magáról megfeledkezett csatárra, akivel hamarosan szerződést bonthat a Bastia – két héttel azok után, hogy szerződtette a Saint-Étienne-től.

Legfrissebb hírek

A PSG francia válogatott szélsője megállapodott a Liverpoollal – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.07.28. 17:16

A Girondins Bordeaux indított egy utolsó utáni akciót az életben maradásért

Francia labdarúgás
2026.07.22. 13:16

Több mint 45 milliárd dolláros bevétellel rekordot döntött az európai klubfutball

Angol labdarúgás
2026.07.09. 16:25

Ligue 1: Filipe Luís az AS Monaco új vezetőedzője – hivatalos

Francia labdarúgás
2026.07.06. 14:59

Kinevezték az új trénert, a Brest teljesítette elhunyt edzője kívánságát

Francia labdarúgás
2026.06.27. 15:16

Gyász: 58 évesen elhunyt a francia élvonalbeli csapat edzője

Francia labdarúgás
2026.06.17. 21:18

Angliában elsőre megbukott, újra a francia élvonalban vállalt állást Will Still

Francia labdarúgás
2026.06.12. 14:20

„Az utolsó tánc, ahogyan mondani szokták” – Giroud hosszabbított Lille-ben

Francia labdarúgás
2026.06.09. 13:13