Monaco: dolgoznak a Sampdoria kapusának megszerzésén

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.08.13. 18:39
Mino Raiola, az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Sampdoria kapusának, Sergio Romerónak az ügynöke a Telenordnak elmondta, dolgoznak azon, hogy a 26 esztendős kapus még a nyári átigazolási időszakban a Monacóhoz kerülhessen.

A nagybevásárlást tartó hercegségbeli klub idén már csaknem 150 millió eurót költött új játékosokra, de kapust még nem igazolt. A jelek szerint azonban „rajta van az ügyön”, és komolyan érdeklődik a Sampdoria argentin válogatott kapusa, Sergio Romero iránt.

„Dolgozunk az átigazoláson. Jelenleg nem tudok ennél többet mondani, mert még nem született megegyezés. Tisztában vagyok vele, hogy péntekig számos hír fog napvilágot látni” – mondta a kapus menedzsere, Mino Raiola, akinek a szavaiból arra lehet következtetni, hogy három nap múlva pont kerülhet az ügy végére.

A Sampdoria egyébként már megkezdte Romero utódjának keresését, és sajtóhírek szerint a Palermo két kapusára, Stefano Sorrentinóra és Emiliano Vivianóra, valamint a Sienát erősítő Gianluca Pegolóra is szemet vetett.

Legfrissebb hírek

A kizárás megúszása után győzelemmel rajtolt a Lyon a bajnokságban

Francia labdarúgás
2025.08.16. 23:02

Donnarumma csak a pénz miatt távozik? Szerintünk nem!

Francia labdarúgás
2025.08.14. 10:00

Nem a legszebb napjait éli, de vígan lubickol a mercatóban az „Öreg Hölgy”

Olasz labdarúgás
2025.08.12. 17:35

Christopher Nkunku visszatérhet az RB Leipzighez

Angol labdarúgás
2025.08.12. 11:09

A PSG egyre határozottabban próbál megszabadulni Donnarummától

Francia labdarúgás
2025.08.12. 08:27

Benjamin Sesko aláírt a Manchester Unitedhez – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.08.09. 11:56

A szerb válogatottsági rekorder Dusan Tadics is az arab világba szerződött

Minden más foci
2025.08.09. 11:41

Isak az Espanyol ellen sem lépett pályára a Newcastle-ban

Minden más foci
2025.08.08. 22:34
Ezek is érdekelhetik