Felkészülés: Koman csapata legyőzte Paulo Sousáékat

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.07.03. 19:27
Az FK Krasznodar labdarúgócsapata felkészülési mérkőzésen 1–0-ra legyőzte a Győri ETO BL-selejtezős ellenfelét, a Maccabi Tel-Avivot.


A sérüléséből felépült Koman Vladimir már ott volt az FK Krasznodar keretében, de az ausztriai Bischofshofenben megrendezett mérkőzésen nem jutott szóhoz. Az összecsapás egyetlen gólját a krasznodariak 22 éves orosz középpályása, Szergej Petrov szerezte a 24. percben.
A sérüléséből felépült Koman Vladimir már ott volt az FK Krasznodar keretében, de az ausztriai Bischofshofenben megrendezett mérkőzésen nem jutott szóhoz. Az összecsapás egyetlen gólját a krasznodariak 22 éves orosz középpályása, Szergej Petrov szerezte a 24. percben.

A Maccabi Tel-Aviv a Levi – Jeini, Tibi, Carlos García, Ziv – Alberman, Jicaki – Zahavi, Radi, Altman – Prica összeállításban lépett pályára. A második negyvenöt percben a Chechinski – Micsa, Fideleff, Perec, Aviv – Einbinder, Lugaszi – Ben Haim, Abu Zaid, Gonzalo García – Kehinde tizenegy kapott lehetőséget. A Paulo Sousa által irányított Maccabi Tel-Aviv a Bajnokok Ligája-selejtező 2. körében találkozik majd a Győri ETO-val július 17-én és július 23-án.

A Hannover a sérült Huszti Szabolcs nélkül verte meg a Flensburgot, Vadócz Krisztián viszont kezdőként 66 percet játszott az Odensében, amely 2–1-es vereséget szenvedett a Bochumtól. A dán csapat magyar középpályása kedden edzés közben súlyosnak tűnő könyöksérülést szenvedett, de mint utóbb kiderült, nem volt nagy a baj.

Az 1860 München Király Gáborral a kapujában 3–0-ra kikapott a Tyerek Groznijtól, míg a holland Waalwijknél próbajátékon lévő Somogyi Csaba három gólt kapott a belga OH Leuventől.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
FK Krasznodar (orosz)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) 1–0
Szpartak Moszkva (orosz)–Sahtar Doneck (ukrán) 2–0
Viktoria Plzen (cseh)–Greuther Fürth (német) 0–1
Lech Poznan (lengyel)–Wisla Kraków (lengyel) 3–1
Weiche Flensburg (német)–Hannover (német) 0–4
1860 München (német)–Tyerek Groznij (orosz) 0–3
Waalwijk (holland)–OH Leuven (belga) 1–3
Bochum (német)–OB (dán) 2–1
Szevasztopol (ukrán)–Celtic (skót) 1–0
NK Maribor (szlovén)–Kaiserslautern (német) 0–7
RKC Waalwijk (holland)–OH Leuven (belga) 1–3
Emmen (holland)–Anderlecht (belga) 0–4
Dinamo Kijev (ukrán)–Zenit (orosz) 3–3
CFR Cluj (romániai)–Maccabi Haifa (izraeli) 2–1

Legfrissebb hírek

DVTK: megvan a stáb, próbajátékost és távozókat is bejelentettek

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:50

A Maccabi Tel-Aviv bejelentette az ETO-tól távozó Vanharen szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 11:26

Szavak helyett tettek – belecsapott a munkába a Ferencváros

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 11:00

Nyolc piros lap, botrányba fulladt a brazil-amerikai női labdarúgó-mérkőzés

Minden más foci
2026.06.10. 10:23

Fordított a magyar válogatott, Schäfer bombagólja is kellett a kazahok legyőzéséhez Debrecenben

Magyar válogatott
2026.06.09. 21:00

Elhagyhatja a kórházat Christian Eriksen

Minden más foci
2026.06.08. 11:25

Vb-felkészülés: győztek főpróbájukon a brazilok, nyertek az argentinok is

Foci vb 2026
2026.06.07. 08:35

Jereváni döntetlennel melegített a kazah futballválogatott a keddi debreceni meccsre

Minden más foci
2026.06.06. 17:56
Ezek is érdekelhetik