Tovább menetel a New York Red Bulls az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban, az MLS-ben. A csapat keretében akad néhány olyan labdarúgó, aki korábban nagy sikereket ért el Európában – ezúttal is ők voltak a főszereplők a Toronto elleni, 2–1-re megnyert idegenbeli mérkőzésen. Az első gólnál Roy Miller adta középre a labdát, amit Thierry Henry okosan átlépett, és Tim Cahill kilőtte a jobb alsó sarkot.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Egy klasszis képességei soha nem kopnak el...
Foci vb 2026
2026.06.20. 15:31
Ezek is érdekelhetik





