Sturm Graz: Szabics Imre és edzője a bírót kritizálta

2011.05.12. 12:54
Pontosztozkodással ért véget az osztrák labdarúgó Bundesliga hétközi fordulójának nagy rangadója, a bajnokságra törő Sturm Graz és az Austria Wien összecsapása (1–1). A graziak nagyon elégedetlenek Thomas Gangl játékvezető tevékenységével, a vezetőedző Franco Foda és Szabics Imre is kritizálta a bírót.

„Nem emlékszem, mikor léptem utoljára pályára ilyen kitűnő hangulatú mérkőzésen. A játékvezetővel kapcsolatban elég, ha annyit mondok: nem éreztem, hogy hazai pályán játszunk” – mondta a magyar csatár.

Foda szókimondóbb volt:

„Az Austria gólja les volt, hihetetlen, hogy az asszisztens nem látta. Nem centiméterekről beszélünk, egy- vagy kétméteres les volt.”

Azt, hogy a bécsi lilák gólra lesről esett, az Austria válogatott kulcsembere, Zlatko Junuzovic is elismerte.

Három fordulóval az osztrák Bundesliga zárása előtt a Sturm 57 ponttal vezet az 56 pontos Salzburg és az 55 pontos Austria előtt.

A VITATOTT AUSTRIA-GÓL
Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Videó: bombagóllal szerzett vezetést Ausztria, a jordániai egyenlítés után a hajrában döntötték el a meccset Arnautovicék

Foci vb 2026
2026.06.17. 07:25

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30

Labdarúgás: a Vasas Kubala Akadémia nyerte meg az U17-es Magyar-kupát

Utánpótlássport
2026.06.12. 20:40

Tóth Balázs: A második félidő sokkal jobban nézett ki, az első nem volt jó

Magyar válogatott
2026.06.10. 10:24
Ezek is érdekelhetik