Argentína: a negyedik edző irányíthatja a szezonban az Independientét
Antonio Mohamed lett az argentin élvonalban szereplő Independiente labdarúgócsapatának vezetőedzője.
A szebb napokat is megélt, hétszeres - s ezzel csúcstartó – Libertadores-kupa-győztes együttes a gyenge eredmények miatt menesztette Ricardo Pavonit, aki már a harmadik tréner volt az idén a csapatnál. Az első kispados az idén Américo Gallego volt, őt pedig Daniel Garnero követte.
Az Independiente az őszi pontvadászat (Apertura) eddigi kilenc mérkőzésén mindössze egy alkalommal győzött, három döntetlent gyűjtött be és a 17. helyet foglalja el a húszcsapatos tabellán.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik







