Törökország: tizenöt előállítás a fogadási botránnyal kapcsolatban

2010.03.24. 11:00
A török állami hírügynökség jelentése szerint a rendőrség őrizetbe vett és kihallgatott tizenöt játékost és sportvezetőt az ország labdarúgósportját érintő fogadási botrányokkal kapcsolatban.

Az előállítottak az élvonalbeli Istanbul Büyüksehir Belediyespor és a második ligás Konyaspor kötelékébe tartoznak. Rajtuk kívül a napokban további 16 embert vettek őrizetbe.

A fogadási botrány kapcsán februárban tartott rendőrségi razzia 13 tartományra terjedt ki, számos számítógépet és telefont lefoglaltak. A régi és új rabosítottakat bűnszervezetben való részvétellel gyanúsítják, melynek során játékosokat és edzőket fizettek le, és mintegy 20 török mérkőzés eredményét manipulálták.

 

 

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Vb 2026: a török szövetség elnöke kiállt a kapitány mellett

Foci vb 2026
2026.06.22. 12:44

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Így vette át a meccs embere díjat a paraguayi gólszerző

Foci vb 2026
2026.06.20. 10:40

Arda Güler: Elnézést kérek a török néptől, szégyelljük magunkat

Foci vb 2026
2026.06.20. 09:14

Montella: Büszke vagyok a játékosaimra, ilyen a futball

Foci vb 2026
2026.06.20. 08:39
Ezek is érdekelhetik