Szoboszlai Dominik ünnepelt és jótékonykodott Budapesten

2025.06.12. 20:27
null
Szoboszlai Dominik az eseményen (Fotók: Dömötör Csaba)
Az EM Sports játékosügynökség összejövetelt tartott a hozzá tartozó futballistáknak, akik előtte beteg gyerekeket látogattak meg.

 

Évadzáró rendezvényt tartott Budapesten, a Gábor M. Szőke Stúdióban az EM Sports Consulting. Az Esterházy Mátyás tulajdonában lévő játékosügynökség ünnepségén a képviselt futballisták többsége részt vett, így Bolla Bendegúz, Pécsi Ármin, Schäfer András és Szoboszlai Dominik is megjelent.

Liverpooli magyar csapattársak: a Puskás Akadémiától szerződtetett Pécsi Ármin és a válogatott kapitánya, Szoboszlai Dominik

Az eseményt jótékonysági kezdeményezés is kísérte. Az EM Sports és a Szalai Ádám által létrehozott Játékidő Alapítvány összefogott, hogy mosolyt csaljon a gyógykezelésben részesülő gyermekek arcára. Az ügynökség három A-válogatott játékosa – Bolla Bendegúz, Schäfer András és Szoboszlai Dominik –, valamint Szalai Ádám közösen látogatta meg a Semmelweis Egyetem Gyermekgyógyászati Klinika Tűzoltó utcai részlegét, ahol az intézményben gyógyuló gyerekek napját igyekeztek szebbé varázsolni.

A válogatott labdarúgók látogatása mellett az EM Sports a Játékidő Alapítvány segítségével egy teljes mértékben zárt gyűjtés eredményeképp összesen 10 725 000 forintot adományozott a Semmelweis Egyetem Gyermekgyógyászati Klinika Tűzoltó utcai részlegének. A befolyt összegen kívül az ügynökség a napokban további két jótékonysági licitet is indít, amelyek bevételét szintén az intézmény támogatására fordítja. 

 

Legfrissebb hírek

„Most a feltöltődés kerül előtérbe” – Szoboszlai üzent a szurkolóknak

Magyar válogatott
2026.06.10. 16:10

Olvasóinknál is Schäfer volt a kazahok elleni meccs legjobb magyar játékosa

Magyar válogatott
2026.06.10. 12:35

Szoboszlainak egy kis „focidetox” most jól fog esni

Magyar válogatott
2026.06.09. 22:43

Két félidő Szoboszlai Dominikról és más futballügyekről a Békés Megyei Könyvtárban

Magyar válogatott
2026.06.09. 15:45

Kőszárhegyen jótékonykodott Dárdai Pál, Juhász Roland és Németh Krisztián

Minden más foci
2026.06.08. 12:34

Premier League: Szoboszlaié az idény legszebb gólja a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
2026.06.06. 13:53

Még mindig téma Szoboszlai Dominik mémmé váló ruhás képe, jogi lépéseket tesz az ügynöksége

Minden más foci
2026.06.05. 09:03

„Utcahosszal mindenki előtt” – így látták Szoboszlai idényét a drukkerek

Angol labdarúgás
2026.06.04. 15:43
Ezek is érdekelhetik