Kijutunk-e 40 év után a világbajnokságra? – beszélgetés a magyar labdarúgás helyzetéről az NS főszerkesztőjével

   Munkatársunktól Munkatársunktól
2025.03.08. 18:17
(fotó: Árvai Károly)
Március 11-én Szöllősi György, a Nemzeti Sport főszerkesztője, az MSÚSZ elnöke lesz Turi Bálint vendége, a beszélgetésen többek között szó lesz a magyar labdarúgó-válogatott világbajnoki esélyeiről is

Március 11-én 19 órától Szöllősi Györggyel, lapunk főszerkesztőjével, a Magyar Sportújságírók Szövetsége elnökével beszélget Turi Bálint műsorvezető a Pasha Caféban (1013 Bp., Lovarda utca 1.).

A beszélgetésen szóba kerül, hogy vajon kijutunk-e végre, negyven év után a világbajnokságra? Milyenek az esélyei jelenleg a magyar válogatottnak? Hogyan alakítják mindezt a magyar klubfutball aktualitásai?

Továbbá szót ejtenek majd a sportújságírás itthoni és a nemzetközi színtereiről, az MLSZ és a szurkolók viszonyáról, Bölöni László életműdíjáról és arról is, hogy mi az, ami összeköti Puskás Ferencet és Márai Sándort.

Részletek itt!

Szöllősi György lesz a Közelről vendége

 

 

Legfrissebb hírek

Szendrei Norbert érezte, hogy felfigyel rá Marco Rossi szövetségi kapitány

Magyar válogatott
1 órája

Redzic Damir: Nem a pénz miatt lettem a Red Bull Salzburg játékosa – exkluzív interjú

Légiósok
4 órája

Kovács Bendegúz: Szeretnék a Nemzetek Ligájában alaptag lenni

Magyar válogatott
15 órája

Marco Rossi: Az írek elleni vereség még mindig fáj

Magyar válogatott
16 órája

Marco Rossi nemcsak generációt vált, hanem fokozatosan szakmai irányt is

Magyar válogatott
18 órája

Távolabbi célokért – Thury Gábor jegyzete

Magyar válogatott
Tegnap, 0:16

Rossi Kovács Bendegúz meghívásáról, Szappanos búcsújáról és Nikitscher mellőzéséről is beszélt Telkiben

Magyar válogatott
2026.05.12. 14:11

Kovács Bendegúz is bekerült a magyar válogatott keretébe

Magyar válogatott
2026.05.12. 12:32
Ezek is érdekelhetik