Válogatott: meglepetésfilm az Izland elleni győzelemről

Vágólapra másolva!
2020.12.22. 11:55
A Magyar Labdarúgó-szövetség „Legszebb ajándék” címmel kétrészes kisfilmmel készül a szurkolóknak, amely a válogatott Izland elleni Eb-kvalifikációjának színfalai mögé enged bepillantást. A film első részét december 22-én, 19 órakor, a másodikat egy héttel később, december 29-én, 19 órától mutatják be az MLSZ TV Youtube-csatornáján és az MLSZ közösségi médiafelületein.

Előzetes Előzetes


A magyar válogatott 2020. november 12-én játszotta az Izland elleni Eb-pótselejtezőt, melynek tétje a (részben) budapesti Eb-szereplés volt. Az MLSZ TV kamerái ott voltak a legfontosabb pillanatokban, és az ezekben készült eddig sosem látott felvételeket és az Eb-kijutást jelentő győzelem utáni interjúkat kétrészes filmben mutatjuk be.

Az első rész december 22-én, 19 órakor debütál az MLSZ TV youtube-csatornáján, de a szövetség honlapján és közösségi médiafelületein is látható lesz ettől az időponttól.A meccsnapi készülődésnek, Szalai Ádám megindító csapatkapitányi beszédének, a félidei legfontosabb pillanatoknak köszönhetően betekintést nyújt a film az Izland elleni mérkőzés színfalak mögötti történéseibe. Az első rész végére az is kiderül, ki nevezte az Eb-kvalifikációt a legszebb ajándéknak.

A második rész december 29-én, 19 órától lesz megtekinthető. Ebből kiderül majd, hogy kire gondolt Nego Loic, az egyenlítő gól szerzője, amikor lövése áthaladt a gólvonalon, magára nézve milyen következtetéseket vont le a mérkőzés után Nagy Ádám, hogy élte meg a kijutást Gulácsi Péter egy olyan hibát követően, amely egy olyan rutinos kapussal, mint ő egy pályafutás alatt általában csak egyszer esik meg. Mellettük természetesen a mérkőzést otthon néző, a koronavírussal is harcoló Marco Rossi valamint Szoboszlai Dominik, Szalai Attila, Nikolics Nemanja és Kalmár Zsolt is beszél arról, mit jelent pályafutásában az Izland elleni győzelem és Eb-kvalifikáció.

Legfrissebb hírek

NB II: ismét képernyőre kerül a Kazincbarcika

Labdarúgó NB II
2 órája

Változásra van szükség – Bobory Balázs publicisztikája

Labdarúgó NB I
11 órája

Orbán Viktor bízik benne, hogy az MLSZ kikényszeríti az NB I-es kluboktól az öt magyar játékos szerepeltetését

Minden más foci
2025.05.05. 21:15

NB III: 11–1-re nyert az MTK II, 0–4-gyel veszett oda az FTC II 26 fordulón át őrzött veretlensége

Labdarúgó NB II
2025.05.04. 20:38

Elképesztő előnyben az FTC az NB I-ben, még ha ez a pontokon nem is látszik meg

Labdarúgó NB I
2025.05.02. 11:52

Hétfőn indul a jegyértékesítés a Magyar Kupa döntőjére

Labdarúgó NB I
2025.05.01. 13:55

Meccsenként öt hazai játékos az NB I-ben, csak magyar edzők az NB II-ben – nagy változtatásokra készül az MLSZ

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 20:23

Megvan, mikor fogadja a Paks a Ferencvárost a bajnoki hajrában

Labdarúgó NB I
2025.04.25. 10:40
Ezek is érdekelhetik