Hajrá, győzzetek!; Ünneplő Ferrari

S. T. J.S. T. J.
Vágólapra másolva!
2019.09.08. 23:30
A Nemzeti Sport hétfői számából ajánljuk.

• „Csak úgy érhetünk el sikert, ha keményen megdolgozunk érte. Nehéz mérkőzésre számítok, nagyon szeretném, ha a játékosok átlépnék a határaikat, ahogy tették a legutóbbi két hazai mérkőzés alkalmával. Szintén bízom a szurkolók támogatásában.” Beszámolónkból kiderül, mi mindenről beszélt még Marco Rossi szövetségi kapitány a szlovákok elleni sorsdöntő Eb-selejtezőt megelőző utolsó sajtóbeszélgetésen Telkiben.
• „Csak úgy érhetünk el sikert, ha keményen megdolgozunk érte. Nehéz mérkőzésre számítok, nagyon szeretném, ha a játékosok átlépnék a határaikat, ahogy tették a legutóbbi két hazai mérkőzés alkalmával. Szintén bízom a szurkolók támogatásában.” Beszámolónkból kiderül, mi mindenről beszélt még Marco Rossi szövetségi kapitány a szlovákok elleni sorsdöntő Eb-selejtezőt megelőző utolsó sajtóbeszélgetésen Telkiben.

• Még csak 21 éves volt, amikor négyéves megállapodást kötött a Brescia együttesével. Azóta megjárta Dél-Koreát és Törökországot is, most pedig harminchárom évesen visszatért Magyarországra, és Újpestre igazolt. Feczesin Róbert 13 év után öltözött újra lila-fehérbe, a bemutatkozó meccsén öt perc játék után gólt szerzett, csapata viszont nehéz időszakot él. Hogy vajon meddig, arról is kifejtette véleményét a támadó lapunknak nyilatkozva.

• Az embereket érdekli az újfajta öttusa, erről is beszélt szűk körű sajtóbeszélgetésen II. Albert, aki a Nemzetközi Öttusaszövetség tiszteletbeli elnökeként járt a budapesti vb-n. A monacói herceget kérdeztük országa új kedvencéről, a Formula–1-es pilóta Charles Leclerc-ről és arról is, miként éli meg, hogy a hercegség futballcsapata, az AS Monaco gyengén rajtolt a francia bajnokságban.

• Népsport mellékletünkben bemutatjuk a világ egyetlen olyan Nobel-díjasát, aki állt olimpiai dobogón (pontosabban érmet kapott, hiszen a dobogóra csak 1932-ben léptek fel először). A brit Philip Noel-Baker középtávfutóként 1920-ban volt 1500-on ezüstérmes, majd pedig 36 évig ült a brit parlamentben. A hidegháború idején a teljes leszereléssel kapcsolatos vízióiért megkapta a Nobel-békedíjat.

Legfrissebb hírek

Válogatott: csatár nélkül nem megy; Per Johansson hegemóniát épít

E-újság
2025.06.06. 23:21

Marco Rossi: A tüzet akarom látni a futballistáink szemében; Öt paksi, négy felcsúti játékos az idény csapatában

E-újság
2025.06.05. 23:45

Böde Dániel: Egyszerűen csak élvezni akarom a játékot; Dárdai Bence: Örülök, hogy tavaly nyáron Wolfsburg-játékos lettem

E-újság
2025.06.05. 00:15

Dibuszt meglepte, hogy Gulácsi lemondta a válogatottságot; Czifra Bettina Lili nem hitte volna…

E-újság
2025.06.03. 23:25

Népünnepély Győrben! Gyurcsó Ádám hazatérne Ciprusról

E-újság
2025.06.02. 22:40

Magyar BL-győzelmek az MVM Dome-tól Máltáig; főhajtás a PSG, Luis Enrique és Kovács István előtt

E-újság
2025.06.01. 23:43

Magyarok a BL-győzelem küszöbén; Aczél és Lipcsei: korábban lerúgták egymást, most ölelkezni fognak

E-újság
2025.05.31. 23:58

Elkényeztették a labdarúgás szerelmeseit az idei BL-döntős csapatok; Mészáros Krisztofer a történelmi Eb-érméről

E-újság
2025.05.30. 23:52
Ezek is érdekelhetik