Király Gábor, a magyar labdarúgó-válogatott ikonja a 2016-os Európa-bajnokság után (augusztusban) visszavonult a nemzeti csapattól, ám továbbra is szurkol Dzsudzsák Balázsék sikeréért. A 108-szoros válogatott kapus a közösségi oldalán üzent a Bernd Storck-gárdának.
Király Gábor üzenete a magyar labdarúgó-válogatottnak
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik






