Népstadion: „Apukám ölében ülve itt szerettem meg a futballt, aztán…”
A Puskás Ferenc Stadionban (korábban Népstadion) már számos búcsúmérkőzést tartottak, azonban hétfőn hivatalosan is elköszöntek a szurkolók és a sportolók a létesítménytől. Az NSO Tv-nek Lisztes Krisztián, Mátyus János, Mészöly Géza, Vincze Ottó és Véber György, korábbi válogatott labdarúgók beszéltek stadionbeli élményeikről.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik







