Román-magyar: tényleg les volt Szalai gólja? - KÉP

(Forrás: MTVA/facebook.com/BanokStream)
Szalai Ádám nyitotta volna a gólok sorát a Románia–Magyarország Európa-bajnoki selejtező mérkőzésen, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a magyar csatár találatát Dzsudzsák Balázs beadása után. Az MTVA felvételének felhasználásával készült pillanatképet látva a döntés véleményes. Ön mit gondol, jól vagy rosszul döntött a bíró, amikor kifelé ítélt szabadrúgást?
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





