Román-magyar: Szalai fotóját bokszzsákra ragasztották
Ismét túlzásba estek Romániában: a szombati, Magyarország elleni labdarúgó Európa-bajnoki selejtező előtt több helyen is beszámoltak arról az esetről, hogy Monica Rosu korábbi olimpiai bajnok tornász egy Szalai Ádám fotójával „díszített” bokszzsákkal gyakorolt.
A románok nyilván a válogatottba visszatérő Hoffenheim-támadót tartják az egyik legveszélyesebb játékosunknak.
Rosu segítője a helyi kempószövetség elnöke, Amatto Zaharia volt.
„Együtt nézzük szombaton a meccset, és szorítunk a válogatottnak. Ha olyan elszántak lesznek a játékosok, mint Monica Rosu, biztosan nyerni fogunk” – mondta Zaharia az iClara.ro-nak, nyilatkozatát a Blikk is idézte.
Emlékezetes, hogy a 2013-as női kézi BL-elődöntő előtt Görbicz Anita, a Győri ETO irányítójának mezét taposták meg.

Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





