Válogatott: már csak 1500 jegy vár gazdára az északírek ellen
Szinte biztos, hogy a magyar labdarúgó-válogatott nagyszámú közönség előtt lép pályára vasárnap Észak-Írország ellen a 2016-os Európa-bajnokság első selejtező mérkőzésén – adta hírül a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ).
A Ferencváros új stadionjába már csak 1500 belépő vár gazdára, így valószínű, hogy vasárnap megközelítőleg 20 ezer néző előtt játszik válogatottunk Pintér Attila szövetségi kapitány első tétmeccsén.Az MLSZ közleménye szerint a még megmaradt jegyeket elhelyezkedéstől függően 4500–11 000 forintért lehet megvásárolni.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik




