Válogatott: Az NB II-ből ritkán hívnak meg valakit - Balogh
Balogh János, a labdarúgó NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus kapusa szerint ritkán hívnak meg valakit a válogatottba a magyar másodosztályból, éppen ezért szeretne élni a lehetőséggel.
„Meglepett a hír, mert az NB II-ből ritkán hívnak meg valakit a válogatott keretébe. Pénteken este telefonáltak az MLSZ-től, és nagyon boldog vagyok, hogy gondoltak rám, szeretnék élni a lehetőséggel. Ebben a hónapban több ilyen közös gyakorlásra is sor kerül, remélem, mindegyiken ott lehetek. Számomra így egy kicsit korábban kezdődik a felkészülés, hiszen a Szparival csak csütörtökön indult volna a munka, így viszont már hétfőn ott leszek Telkiben. De ez nem gond, már egy hete elkezdtem a mozgást” – nyilatkozta Balogh János a nyiregyhazaspartacus.hu-nak. Balogh János a nyiregyhazaspartacus.hu-nak.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





