Hamburg: egyelőre külön edzhet Németh András

J. Á.J. Á.
Vágólapra másolva!
2023.07.10. 13:24
null
Németh András (balra) azért a bajnoki rajton már jó eséllyel ott lehet (Fotó: Imago)
A kétszeres magyar válogatott csatár elkezdte a felkészülést a Hamburggal, ám egyelőre tavaszi bokasérülése miatt külön dolgozik.

Súlyos sérülés után Németh Andrással a soraiban kezdte el a nyári felkészülést a Hamburg. A német másodosztályú együttes Ausztriában edzőtáborozik, s a klub információja alapján három csapattársával, Bénes Lászlóval, Stephan Ambrosiusszal és Miro Muheimmel együtt Németh András külön edz Sebastian Capel rehabilitációs tréner iránymutatása szerint.

A kétszeres magyar válogatott támadó áprilisban szenvedett bokasérülést, és emiatt hat bajnokit és két playoffmérkőzést is ki kellett hagynia. A csatárnak időre van szüksége a teljes felépüléshez, ám a hírek szerint a felkészülés során már csatlakozhat a csapatedzésekhez, így jó eséllyel a Schalke elleni július 28-i bajnoki rajton április 13. után újra tétmeccsen léphet majd pályára.

Németh András tavaly novemberben mutatkozott be a válogatottban, s rögtön gólt szerzett a Luxemburg elleni, 1–1-re végződött felkészülési mérkőzésen, valamint idén márciusban Marco Rossi szövetségi kapitány csereként adott neki lehetőséget az észtek ellen 1–0-ra megnyert találkozón.

A 20 éves futballista télen érkezett Genkből Hamburgba, és tizenegy bajnokin két gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

Az MK-győztes Paks is a jövő héten kezdi meg a nyári felkészülést

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 13:50

Jövő héten kezdi a felkészülést az NB I-be visszajutó Kisvárda

Labdarúgó NB I
2025.06.13. 12:19

Szenegáli ünnep Nottinghamben, megvan a Tuchel-éra első angol veresége

Minden más foci
2025.06.10. 22:55

Felkészülés: Dánia átgázolt a litvánokon, Svédország hétgólos meccsen győzte le Algériát

Minden más foci
2025.06.10. 21:19

Hazai ultrák nem lesznek, százötvennégy magyar szurkoló viszont ott lesz az azeriek elleni meccsen

Magyar válogatott
2025.06.10. 12:01

Gól nélküli döntetlennel melegített Azerbajdzsán a mieink elleni mérkőzésre

Minden más foci
2025.06.07. 17:29

Az első angol bajnoknál játssza első felkészülési meccsét a címvédő Liverpool

Angol labdarúgás
2025.06.05. 15:31

Az albánok elleni összecsapáson már eredménykényszerben az U21

Magyar válogatott
2025.06.05. 08:38
Ezek is érdekelhetik