Légiósok: Szoboszlai, Napoli, 40 millió – most erről ír az olasz sajtó

M. D.M. D.
Vágólapra másolva!
2020.09.10. 13:05
null
Szoboszlai Dominik (fehérben) jövője továbbra is erőteljesen foglalkoztatja az olasz sajtót (Fotó: Szabó Miklós)
A La Gazzetta dello Sport beszámolója szerint a Napoli ismét harcba száll a Red Bull Salzburg magyar válogatott labdarúgójáért, Szoboszlai Dominikért.


A 20. életévét októberben betöltő magyar futballista augusztus végén kijelentette, hogy idén nyáron biztosan nem vált klubot, hanem az őszi szezonban is a Salzburgban futballozik, ennek ellenére az olasz sajtó ismét szóba hozta őt helyi sztárcsapatokkal.

Szoboszlai kapcsán eddig 25 millió eurós kivásárlási árról szóltak a hírek, a La Gazzetta dello Sport azonban csütörtökön 40 millió eurós átigazolási díjról írt, illetve arról, hogy a nápolyi klub ezt szeretné lealkudni 25 millióra, amit még teljesítményalapú bónuszokkal egészítene ki.

A milánói lap úgy tudja, Szoboszlai esetleges szerződtetése Gennaro Gattuso vezetőedzőt is örömmel töltené el.

Mindeközben a Calciomercato a Juventus érdeklődéséről számolt be a Salzburg magyar légiósa kapcsán, Fabio Paratici sportigazgató állítólag kiemelt figyelemmel követi a 19 éves labdarúgó teljesítményét.

Legfrissebb hírek

David O’Connell: Szoboszlai Dominik tökéletes csapatkapitány lehet a Liverpoolban

Angol labdarúgás
2 perce

Távoztak a gambiai légiósok az NB II-es Szegedtől

Labdarúgó NB II
14 órája

U-válogatott védekező középpályást vett kölcsön a Videoton

Labdarúgó NB II
17 órája

Fiatal védő érkezett az NB II-es Ajkához

Labdarúgó NB II
2026.02.03. 09:15

NB I: a horvát élvonalból szerződtetett labdarúgót a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.02.02. 15:19

Heti légiósprogram: Szoboszlaiék rangadót vívnak a Manchester Cityvel

Légiósok
2026.02.02. 12:14

Az Újpest volt az elmúlt hét főszereplője, de igazolt a DVSC is – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.02.02. 08:34

Szoboszlai a jövőjéről és a vezérszerepről, Kerkez az ütközéséről is beszélt

Angol labdarúgás
2026.02.01. 21:44
Ezek is érdekelhetik