Légiósok: ismét Szoboszlai lett a hónap legjobbja a Salzburgnál

Március után április legjobbja is Szoboszlai Dominik lett (Fotó: redbullsalzburg.at)
Fölényesen, a szavazatok 69 százalékával Szoboszlai Dominik lett április legjobbja a Red Bull Salzburg labdarúgócsapatánál. A 18 éves magyar válogatott játékos Fredrik Gulbrandsent és Moanesz Daburt előzte meg a szurkolói versenyben.
Szoboszlai nagyszerű időszakot tudhat maga mögött, aminek meg is lett az eredménye, az osztrák gárda rajongói ugyanis sorozatban másodszor választották meg hatalmas főlénnyel – márciusban is ő lett a hónap legjobb játékosa, akkor 68 százalékkal zárt az élen.
Szoboszlai Dominik ezúttal a szurkolói szavazatok 69 százalékát gyűjtötte be.
Legfrissebb hírek

A Rangerstől érkezik Redzicék új edzője
Minden más foci
2026.06.17. 16:05

Szoboszlainak egy kis „focidetox” most jól fog esni
Magyar válogatott
2026.06.09. 22:43
Ezek is érdekelhetik






