Légiósok: Vanczákkal a kezdőben kapott nagy pofont a Sion
A Sion a svájci élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában 3–0-ra kikapott a Grasshopperstől.
A Sionban végig a pályán volt Vanczák Vilmos, ám csapata nem tudott mit kezdeni a bajnokság második helyén álló Grasshoppersszel, amely az 53., a 62. és a 79. percben is betalált. A mérkőzést Vanczákék emberhátrányban fejezték be, miután a szenegáli Birama Ndoyét a játékvezető a 94. percben kiállította.
Nem volt ott a keretben Mervó Bence, aki a magyar labdarúgó-válogatott Telkiben zajló összetartásán vesz részt.
SVÁJC. 21. FORDULÓ
Grasshoppers–Sion 3–0
Legfrissebb hírek

A San Franciscó-i stadion készen áll az esti mérkőzésre
Foci vb 2026
2026.06.13. 19:13

EURÓPAI BAJNOKOK ÉS KUPAGYŐZTESEK, 2026
Minden más foci
2026.03.30. 14:17
Ezek is érdekelhetik





