Mindkét magyar labdarúgója, Lovrencsics Gergő és Kádár Tamás is pályára lépett a Lech Poznanban a keddi felkészülési mérkőzésen.
Az orosz élvonalbeli Ufa elleni, Cipruson lejátszott mérkőzés 1–1-re végződött, Lovrencsics az első, Kádár a második félidőt töltötte a pályán. A lengyel csapat gólját Dawid Kownacki lőtte tizenegyesből.Lovrencsics az első, Kádár a második félidőt töltötte a pályán. A lengyel csapat gólját Dawid Kownacki lőtte tizenegyesből.
Hír még a poznaniak háza tájáról, hogy a skót balhátvéd, Barry Douglas a török Konyasporba igazolt.
Bár egyes lengyel lapvélemények szerint az eddig inkább a hátvédsor közepén szerepeltetett Kádár lesz a megürülő poszt első számú várományosa, a keddi meccsen Dariusz Formella kezdett ott.
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik





