Leipzig: Nem voltam csalódott, hogy kimaradtam - Kalmár

2014.08.12. 08:39
Kalmár Zsoltot nem nevezte az RB Leipzig szakmai stábja vasárnap az 1860 München ellen 3–0-ra megnyert mérkőzésre. A 19 esztendős magyar játékos el sem utazott a csapattal a bajor fővárosba, így odahaza, Lipcsében követte figyelemmel a találkozót.

„Televízió előtt ülve néztem meg a meccset – mondta Kalmár Zsolt. – Nem voltam csalódott, hogy kimaradtam a keretből, hiszen nem is számítottam rá, hogy az első egy-két bajnokin játszom. A felkészülés alatt minden edzőnél kialakul a kezdőcsapat, így van ez rendjén. Úgy fogom fel, hogy ez is egy kihívás az életemben, be kell verekednem magam a legjobbak közé. A csapattársaim rendkívül jó állapotban vannak, a vetélytársak dinamikusak, gyorsak, hozzá vannak szokva ehhez a ritmushoz. De nem aggódom, rövid időn belül én is készen állok majd a harcra.”

 

Legfrissebb hírek

A vb egyik csillagával erősítene a BL-győztes PSG – sajtóhír

Francia labdarúgás
2026.06.22. 15:54

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos

Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

Kalmár Zsolt: Vissza akarom adni a Gyirmótnak mindazt, amit kaptam tőle

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 07:25

Két magyar kapus is utazik az RB Leipzig dél-afrikai túrájára

Német labdarúgás
2026.05.25. 12:19

Győzelmével osztályozós helyen zárt a Wolfsburg; Schäfer góllal és gólpasszal fejezte be a Bundesliga-idényt

Német labdarúgás
2026.05.16. 17:34

Patrik Schick mesterhármasával gázolt át a Leipzigen a Bayer Leverkusen

Német labdarúgás
2026.05.02. 20:24

A lipcseiek nyerték a magyaros rangadót

Német labdarúgás
2026.04.24. 22:28

A Liverpool és a PSG is vinné az RB Leipzig 19 éves szélsőjét – sajtóhír

Német labdarúgás
2026.04.24. 17:47
Ezek is érdekelhetik