Átigazolások: Bodnárért az Inter Turkuval versenyezhet a Várda

P. K.P. K.
Vágólapra másolva!
2014.01.21. 13:46
Korábban már beszámoltunk róla, hogy ma már az NB II-es Kisvárdával edzett a 46-szoros válogatott védő Bodnár László, aki iránt azonban külföldről is van érdeklődés.

„A finn Inter Turku jelentkezett nálunk, hogy érdekelné Bodnár László megszerzése. A klub már megtette ajánlatát, és felvettük a kapcsolatot a játékossal is, akinek több lehetősége van, itthonról és külföldről egyaránt” – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online-nak az AFCK menedzseriroda részéről Kovács Bálint játékosmegfigyelő-menedzser.

Bodnár ma az NB II-es Kisvárdával kezdte meg a felkészülést, de ha megfelel neki a finnek ajánlata, akkor nem zárható ki, hogy a Gruborovics Tamást is foglalkoztató, az előző szezont a 12 csapatos finn élvonalban a 9. helyen záró Inter Turkuhoz szerződik. Finnországban áprilisban kezdődik az új idény.

Legfrissebb hírek

Újabb NB II-es gólkirályt igazolt a Puskás Akadémia – hivatalos

Labdarúgó NB I
52 perce

„Az Újpest ajánlatot tett Dénes Vilmosért, de a ZTE ellenajánlattal válaszolt”

Labdarúgó NB I
4 órája

Az MTK megállapodott a támadó eladásáról – NS-infó

Labdarúgó NB I
5 órája

A Celtic vinné a svédek budapesti gólszerzőjét, a Bournemouth szerződtette Kerkez utódját – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
6 órája

Három ajánlat is érkezett a Puskás Akadémia U-válogatott játékosáért – NS-infó

Labdarúgó NB II
6 órája

36-szoros magyar válogatott játékost is igazol a Dorogi FC – NS-infó

Labdarúgó NB II
7 órája

Újpest: a csatár a közösségi oldalán bejelentette a távozását

Labdarúgó NB I
8 órája

A Honvéd támadója az MTK-ban, az MTK-é a Honvédban folytatja – NS-infó

Labdarúgó NB II
18 órája
Ezek is érdekelhetik