Lengyelország: megint a régi nóta Lovrencsics ügyében

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.05.06. 12:52
Továbbra sem lehet tudni, hogy marad-e Lovrencsics Gergő a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Lech Poznannál. A klubvezetők továbbra sem döntöttek a Lombard kölcsönjátékosával kapcsolatban, aki egyre jobb formába lendül a szezon végéhez közeledve.

„Nagyon jó formában van, de a döntésünket a szezon végén hozzuk nyilvánosságra – mondta Lovrencsics végleges szerződtetésével kapcsolatban a LechTV-nek Piotr Rutkowski, a poznani csapat igazgatója. – Fontos, hogy szépen fejlődik, jó benyomást tesz ránk."

A 100 ezer eurós kivásárlási árat Rutkowski sem erősítette meg, csakúgy, ahogyan Árki Gábor, a Lombard ügyvezetője sem, aki jelezte: több klub is érdeklődik Lovrencsics iránt.

A Lech magyar légiósa a poznani csapat legutóbbi hat bajnokiján négy gólt szerzett és két gólpasszt jegyzett.

Legfrissebb hírek

Sallói Dániel: A győzelmekre és a rekordokra vagyok a legbüszkébb

Légiósok
5 órája

Újabb legenda szerint kell Kerkezzel erősíteniük Szoboszlaiéknak

Angol labdarúgás
6 órája

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
12 órája

Nikitscher Tamás: Igazán a kudarcokból lehet tanulni – exkluzív

Légiósok
16 órája

Heti légiósprogram: Szoboszlaiék a Chelsea-vel, Gulácsiék a Bayernnel játszanak

Légiósok
2025.04.28. 10:42

Légióskörkép: Szoboszlai bajnok lett, Sallai és Novothny gólokat szerzett

Légiósok
2025.04.28. 10:20

Megvan Szoboszlai 11. trófeája, nyolc idény alatt – folytatta nagy sorozatát

Légiósok
2025.04.27. 20:58

Légiósok: Sallai Roland ismét gólt szerzett a Galatasarayban

Légiósok
2025.04.27. 20:29
Ezek is érdekelhetik