A transfermarkt.de portál osztrák lapértesülésekre hivatkozva közölte: Szabics Imre, az FC Augsburg magyar csatára megegyezett az osztrák élvonalbeli Sturm Graz együttesével.
Az Augsburgban kevés lehetőséget kapó Szabics a Sturmnál kezdte légióskarrierjét, 1999 és 2003 között szerepelt az osztrák csapatban. A Sturm kupagyőztesként indulhat a 2010–2011-es Európa-ligában.
A hírt egyelőre sem a Sturm, sem az Augsburg nem erősítette meg hivatalosan.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






