P. Gy. 2021.09.26 17:55 Frissítve: 2021.09.26 18:47

NB II: hatgólos meccsen nyert az Ajka, ikszelt a Szpari és a Dorog

A labdarúgó NB II 9. fordulójában az Ajka hatgólos meccsen nyert idegenben a III. Kerületi TVE ellen. A Nyíregyháza pályaválasztóként vesztett pontot a Csákvár ellen, nem született gól a Dorog és a Budaörs tatabányai összecsapásán.

A fordulóról bővebben itt olvashat.

LABDARÚGÓ NB II
9. FORDULÓ

III. kerületi TVE–FC Ajka 2–4 (Borvető 89., Schuszter 90+1., ill. Gaál B. 18., 45+1. – mindkettőt 11-esből, Tar 54., Lehoczky R. 74.)
Nyíregyháza Spartacus FC–Aqvital FC Csákvár 1–1 (Zamostny 35., ill. Molnár R. 78.)

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

Hiába vezetett negyedóra elteltével két góllal a Csákvár, végül mégis csak egy pontot szerzett.

2021.10.19 21:35:32

Labdarúgó NB II KUN ZOLTÁN

ALAPVONAL. A Diósgyőrnek szurkolni egyet jelentett a reménytelenséggel; a Diósgyőrnek szurkolni ugyanakkor egyet jelentett a reménnyel is, mivel volt egy város, ahol még a legszörnyűbb pillanatokban is imádni lehetett a futballt.

2021.10.17 21:57:23

Labdarúgó NB II RÓTH ZOLTÁN

A Kerület büntetőt hibázott a 80. percben, Jova védése három pontot ért a Vasasnak.

2021.10.16 15:45:52

Labdarúgó NB II KVANDUK BENCE

Előzött a Pécs hazai pályán, miután a közvetlen rivális Budafok ellen hátrányból fordítva győzött.

2021.10.16 20:44:22

Labdarúgó NB II VARGA BALÁZS

Emberelőnyben mindkét félidőben betalált az ETO, és elvitte a három pontot Szolnokról.