nemzetisport.hu 2019.08.02 08:30 Frissítve: 2020.05.04 21:24

AZ NB III KÖZÉP-CSOPORT 2019–20-AS IDÉNYÉNEK TELJES MENETRENDJE ÉS EREDMÉNYEI



A KÖZÉP-CSOPORT ZÁRÓ TABELLÁJA
1. Pécsi MFC 19 15 3 1 65–9 +56  48
2. Szentlőrinc SE 19 13 5 1 30–10 +20  44
3. Monor 19 11 5 3 32–14 +18  38
4. Iváncsa KSE 19 10 5 4 31–18 +13  35
5. Dunaújváros 19 9 4 6 27–26 +1  31
6. Kozármisleny FC 19 8 7 4 31–25 +6  31
7. Rákosmente KSK 19 7 4 8 29–30 –1  25
8. FC Dabas 19 7 4 8 13–18 –5  25
9. Dabas-Gyón FC 19 7 4 8 20–28 –8  25
10. Budapest Honvéd-MFA II 19 6 6 7 33–28 +5  24
11. Kecskeméti TE 19 5 5 9 24–26 –2  20
12. Szekszárdi UFC 19 4 7 8 22–34 –12  19
13. Taksony SE 19 5 3 11 17–30 –13  18
14. THSE-Szabadkikötő 19 4 3 12 20–54 –34  15
15. Dunaharaszti MTK 19 2 5 12 12–37 –25  11
16. Kelen SC 19 2 4 13 20–39 –19  10
KELETI CSOPORT

NYUGATI CSOPORT

A koronavírus-járvány miatt a Magyar Labdarúgó-szövetség 2020. március 16-án az összes általa szervezett bajnokság lebonyolítását felfüggesztette, majd május 4-én úgy döntött, hogy a felfüggesztett bajnokságokat hivatalos végeredmény nélkül befejezettnek tekinti. A bajnoki táblázat aktuális állapota a záró táblázat, a bajnokság hivatalos végeredmény nélkül zárul le, nincs bajnok, nincsenek végső helyezések, és nincsenek végeredmény alapján feljutók és kiesők sem. Ugyanakkor a záró táblázat első helyezettje jogosult nevezni a következő évi NB II-es bajnokságra, míg az utolsó három, valamint a három NB III-as csoport legrosszabb 13. helyezettje (a DVSC II) nem jogosult nevezni a következő NB III-as bajnokságra.

NB III, 2019–20, KÖZÉP-CSOPORT

1. FORDULÓ
Augusztus 4., vasárnap

FC Dabas–Kelen SC 1–1
Dunaharaszti MTK–Szentlőrinc SE 1–1
Pécsi MFC–Szekszárdi UFC 4–0
THSE Szabadkikötő–Kozármisleny 1–0
Bp. Honvéd MFA–Taksony SE 0–3
Kecskeméti TE–Dabas-Gyón FC 2–0
Monor–Rákosmente KSK 1–1
Dunaújváros–Iváncsa KSE 1–2

2. FORDULÓ
Augusztus 11., vasárnap

Rákosmente KSK–Kecskeméti TE 2–2
Dabas-Gyón FC–Bp. Honvéd II 1–2
Taksony–THSE-Szabadkikötő 0–1
Kozármisleny–Pécsi MFC 1–2
Szekszárdi UFC–Dunaharaszti MTK 2–1
Szentlőrinc SE–FC Dabas 1–0
Kelen SC–Dunaújváros 0–2
Iváncsa KSE–Monor 0–2

3. FORDULÓ
Augusztus 18., vasárnap

Iváncsa–Kelen SC 4–0
Dabas–Szekszárd 2–0
Dunaharaszti MTK–Kozármisleny 0–1
PMFC–Taksony 8–1
THSE-Szabadkikötő–Dabas-Gyón FC 1–1
Bp. Honvéd II–Rákosmente 2–2
Kecskeméti TE–Monor 1–2
Dunaújváros–Szentlőrinc 2–3

4. FORDULÓ
Augusztus 25., vasárnap

Kecskeméti TE–Iváncsa KSE 0–2
Monor–Bp. Honvéd-MFA II 3–0
Rákosmente KSK–THSE-Szabadkikötő 3–2
Dabas-Gyón FC–Pécsi MFC 0–6
Taksony–Dunaharaszti MTK 1–0
Kozármisleny–FC Dabas 4–0
Szekszárdi UFC–Dunaújváros 4–1
Szentlőrinc SE–Kelen SC 3–0

5. FORDULÓ
Szeptember 1., vasárnap

Dabas–Taksony 0–1
Dunaharaszti MTK–Dabas-Gyón FC 0–2
PMFC–Rákosmente 6–0
THSE-Szabadkikötő–Monor 0–5
Bp. Honvéd II–Kecskeméti TE 2–4
Kelen SC–Szekszárd 2–3
Iváncsa–Szentlőrinc 1–1
Dunaújváros–Kozármisleny 1–1

6. FORDULÓ
Szeptember 8., vasárnap

Bp. Honvéd II–Iváncsa 0–1
Kecskeméti TE–THSE-Szabadkikötő 2–0
Monor–PMFC 2–2
Rákosmente–Dunaharaszti MTK 4–0
Dabas-Gyón FC–Dabas 1–0
Taksony–Dunaújváros 1–2
Kozármisleny–Kelen SC 4–2
Szekszárd–Szentlőrinc 0–1

7. FORDULÓ
Szeptember 15., vasárnap

Dabas–Rákosmente 1–0
Dunaharaszti MTK–Monor 0–2
PMFC–Kecskeméti TE 3–0
THSE-Szabadkikötő–Bp. Honvéd II 0–11
Szentlőrinc–Kozármisleny 1–1
Kelen SC–Taksony 2–0
Iváncsa–Szekszárd 3–1
Dunaújváros–Dabas-Gyón FC 2–2

8. FORDULÓ
Szeptember 29., vasárnap

THSE-Szabadkikötő–Iváncsa 3–3
Bp. Honvéd II–Pécsi MFC 1–1
Monor–FC Dabas 1–2
Rákosmente–Dunaújváros 0–1
Dabas-Gyón FC–Kelen SC 2–1
Taksony–Szentlőrinc 0–1
Kozármisleny–Szekszárd 1–2
Kecskeméti TE–Dunaharaszti MTK 4–0

9. FORDULÓ
Október 6., vasárnap

FC Dabas–Kecskeméti TE 1–0
Dunaharaszti MTK–Bp. Honvéd-MFA II 1–3
Pécsi MFC–THSE-Szabadkikötő 4–0
Szekszárd–Taksony 0–0
Szentlőrinc–Dabas-Gyón FC 1–0
Kelen SC–Rákosmente KSK 1–4
Iváncsa–Kozármisleny 2–2
Dunaújváros–Monor 1–0

10. FORDULÓ
Október 12., szombat

PMFC–Iváncsa 2–0
THSE-Szabadkikötő–Dunaharaszti MTK 2–1
Bp. Honvéd II–Dabas 2–0
Kecskeméti TE–Dunaújváros 0–1
Monor–Kelen SC 1–0
Rákosmente–Szentlőrinc 1–2
Dabas-Gyón FC–Szekszárd 1–1
Taksony–Kozármisleny 0–2

11. FORDULÓ
Október 20., vasárnap

Dabas–THSE-Szabadkikötő 2–1
Dunaharaszti MTK–PMFC 0–7
Kozármisleny–Dabas-Gyón FC 3–2
Szekszárd–Rákosmente 1–3
Szentlőrinc–Monor 0–0
Kelen SC–Kecskeméti TE 1–1
Iváncsa–Taksony 4–1
Dunaújváros–Bp. Honvéd II 2–1

12. FORDULÓ
Október 27., vasárnap

Dunaharaszti MTK–Iváncsa 1–1
PMFC–Dabas 2–0
THSE-Szabadkikötő–Dunaújváros 3–4
Bp. Honvéd II–Kelen SC 1–1
Kecskeméti TE–Szentlőrinc 0–4
Monor–Szekszárd 2–2
Rákosmente–Kozármisleny 2–3
Dabas-Gyón FC–Taksony 2–1

13. FORDULÓ
November 3., vasárnap

Dabas–Dunaharaszti MTK 0–1
Taksony–Rákosmente 1–2
Kozármisleny–Monor 2–2
Szekszárd–Kecskeméti TE 0–3
Szentlőrinc–Bp. Honvéd II 2–0
Kelen SC–THSE-Szabadkikötő 7–0
Iváncsa–Dabas-Gyón FC 2–0
Dunaújváros–PMFC 0–2

14. FORDULÓ
November 10., vasárnap

FC Dabas–Iváncsa 1–0
Dunaharaszti MTK–Dunaújváros 2–2
Pécsi MFC–Kelen SC 4–0
THSE-Szabadkikötő–Szentlőrinc 3–1
Bp. Honvéd II–Szekszárdi UFC 3–3
Kecskeméti TE–Kozármisleny 1–2
Monor–Taksony 1–0
Rákosmente KSK–Dabas-Gyón FC 3–1

15. FORDULÓ
November 17., vasárnap

Dabas-Gyón FC–Monor 1–0
Taksony–Kecskeméti TE 1–1
Kozármisleny–Bp. Honvéd-MFA II 0–0
Szekszárd–THSE-Szabadkikötő 2–2
Szentlőrinc–Pécsi MFC 2–1
Kelen SC–Dunaharaszti MTK 0–2
Iváncsa–Rákosmente KSK 1–0
Dunaújváros–FC Dabas 1–2

16. FORDULÓ
November 24., vasárnap

Iváncsa–Dunaújváros 2–0
Kelen SC–Dabas 1–1
Szentlőrinc–Dunaharaszti MTK 2–0
Szekszárd–PMFC 1–3
Kozármisleny–THSE-Szabadkikötő 3–0
Taksony–Bp. Honvéd II 1–2
Dabas-Gyón FC–Kecskeméti TE 1–0
Rákosmente–Monor 0–2

17. FORDULÓ
December 1., vasárnap

Kecskeméti TE–Rákosmente KSK 1–1
Bp. Honvéd-MFA II–Dabas-Gyón FC 1–1
THSE-Szabadkikötő–Taksony 0–2
Pécsi MFC–Kozármisleny 6–0
Dunaharaszti MTK–Szekszárd 0–0
FC Dabas–Szentlőrinc 0–1
Monor–Iváncsa 2–1
Dunaújváros
–Kelen SC 2–1

18. FORDULÓ
Március 8., vasárnap

Szentlőrinc–Dunaújváros 0–0
Szekszárd–Dabas 0–0
Kozármisleny–Dunaharaszti MTK 1–0
Taksony–PMFC 1–1
Dabas-Gyón FC–THSE-Szabadkikötő 2–1
Rákosmente–Bp. Honvéd II 0–2
Monor–Kecskeméti TE 2–1
Kelen SC–Iváncsa 0–1

19. FORDULÓ
Március 14., szombat

Iváncsa–Kecskeméti TE 1–1
Bp. Honvéd II–Monor 0–2
THSE-Szabadkikötő–Rákosmente 0–1
PMFC–Dabas-Gyón FC 1–0
Dunaharaszti MTK–Taksony 1–2
Dabas–Kozármisleny 0–0
Kelen SC–Szentlőrinc 0–3
Dunaújváros–Szekszárd 2–0

A koronavírus-járvány miatt a Magyar Labdarúgó-szövetség 2020. március 16-án az összes általa szervezett bajnokság lebonyolítását felfüggesztette. Az alábbi menetrend az eredetileg megállapított, a pótlásról, vagy a bajnokság további sorsáról való szövetségi döntésig ezen nem változtatunk.

20. FORDULÓ
Március 22., vasárnap

Kozármisleny–Dunaújváros
Taksony–Dabas
Dabas-Gyón FC–Dunaharaszti MTK
Rákosmente–PMFC
Monor–THSE-Szabadkikötő
Kecskeméti TE–Bp. Honvéd II
Szekszárd–Kelen SC
Szentlőrinc–Iváncsa

21. FORDULÓ
Március 29., vasárnap

Iváncsa–Bp. Honvéd II
THSE-Szabadkikötő–Kecskeméti TE
PMFC–Monor
Dunaharaszti MTK–Rákosmente
Dabas–Dabas-Gyón FC
Dunaújváros–Taksony
Kelen SC–Kozármisleny
Szentlőrinc–Szekszárd

22. FORDULÓ
Április 5., vasárnap

Dabas-Gyón FC–Dunaújváros
Rákosmente–Dabas
Monor–Dunaharaszti MTK
Kecskeméti TE–PMFC
Bp. Honvéd II–THSE-Szabadkikötő
Kozármisleny–Szentlőrinc
Taksony–Kelen SC
Szekszárd–Iváncsa

23. FORDULÓ
Április 12., vasárnap

Iváncsa–THSE-Szabadkikötő
PMFC–Bp. Honvéd II
Dunaharaszti MTK–Kecskeméti TE
Dabas–Monor
Dunaújváros–Rákosmente
Kelen SC–Dabas-Gyón FC
Szentlőrinc–Taksony
Szekszárd–Kozármisleny

24. FORDULÓ
Április 19., vasárnap

Monor–Dunaújváros
Kecskeméti TE–Dabas
Bp. Honvéd II–Dunaharaszti MTK
THSE-Szabadkikötő–PMFC
Taksony–Szekszárd
Dabas-Gyón FC–Szentlőrinc
Rákosmente–Kelen SC
Kozármisleny–Iváncsa

25. FORDULÓ
Április 26., vasárnap

Iváncsa–PMFC
Dunaharaszti MTK–THSE-Szabadkikötő
Dabas–Bp. Honvéd II
Dunaújváros–Kecskeméti TE
Kelen SC–Monor
Szentlőrinc–Rákosmente
Szekszárd–Dabas-Gyón FC
Kozármisleny–Taksony

26. FORDULÓ
Május 3., vasárnap

Bp. Honvéd II–Dunaújváros
THSE-Szabadkikötő–Dabas
PMFC–Dunaharaszti MTK
Dabas-Gyón FC–Kozármisleny
Rákosmente–Szekszárd
Monor–Szentlőrinc
Kecskeméti TE–Kelen SC
Taksony–Iváncsa

27. FORDULÓ
Május 10., vasárnap

Iváncsa–Dunaharaszti MTK
Dabas–PMFC
Dunaújváros–THSE-Szabadkikötő
Kelen SC–Bp. Honvéd II
Szentlőrinc–Kecskeméti TE
Szekszárd–Monor
Kozármisleny–Rákosmente
Taksony–Dabas-Gyón FC

28. FORDULÓ
Május 17., vasárnap

PMFC–Dunaújváros
Dunaharaszti MTK–Dabas
Rákosmente–Taksony
Monor–Kozármisleny
Kecskeméti TE–Szekszárd
Bp. Honvéd II–Szentlőrinc
THSE-Szabadkikötő–Kelen SC
Dabas-Gyón FC–Iváncsa

29. FORDULÓ
Május 24., vasárnap

Iváncsa–Dabas
Dunaújváros–Dunaharaszti MTK
Kelen SC–PMFC
Szentlőrinc–THSE-Szabadkikötő
Szekszárd–Bp. Honvéd II
Kozármisleny–Kecskeméti TE
Taksony–Monor
Dabas-Gyón FC–Rákosmente

30. FORDULÓ
Május 31., vasárnap

Dabas–Dunaújváros
Monor–Dabas-Gyón FC
Kecskeméti TE–Taksony
Bp. Honvéd II–Kozármisleny
THSE-Szabadkikötő–Szekszárd
PMFC–Szentlőrinc
Dunaharaszti MTK–Kelen SC
Rákosmente–Iváncsa

 

 

 

 

2020.11.24 20:25:50

Labdarúgó NB II KVANDUK BENCE

Megnehezítette a DEAC a jóval jobb pozícióban lévő PMFC dolgát, de a hazaiak örülhettek.

2020.11.24 23:52:07

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

A támadó második félidő elején szerzett gólja döntötte el a pontok sorsát a Fáy utcában.

2020.11.25 00:00:57

Labdarúgó NB II MÁDI JÓZSEF

Priskin Tamás mesterhármasa eldöntötte a meccset, rajta kívül Májer Milán is betalált.

2020.11.25 00:07:35

Labdarúgó NB II BÁBICS NORBERT

A gyors gyirmóti gól után még büntetőből egyenlítettek a barcikaiak, Hudák második félidei találatára azonban már nem tudtak válaszolni.

2020.11.24 16:47:18

Labdarúgó NB II VÖRÖS SÁNDOR

A Balaton-partiak öt év és tizennyolc nap után fektették ismét két vállra a csákvári együttest.