K. Zs. 2019.09.29 19:35 Frissítve: 2019.09.29 21:20

NB III: csak egy győzött a három éllovas közül

A labdarúgó NB III három éllovasa közül csak egy győzött vasárnap, a Nyugati csoportot vezető III. Kerületi TVE, de mindhárman megőrizték pozíciójukat: a fővárosban döntetlent játszó PMFC a 8. forduló után is vezeti a Közép-csoportot, és előnyéből kétpontnyit megtartott az Ózdon ikszelő Cegléd is a Keleti csoportban.

A kecskeméti lila-fehérek négygólos győzelmet arattak (Fotó: Kecskeméti TE Facebook)

 

Érdekesség, hogy az immár hat forduló óta nyerésben lévő Füzesgyarmat kétgólos szünetbeli hátrányt ledolgozva tudott nyerni a DVSC II vendégeként.

LABDARÚGÓ NB III, 8. FORDULÓ

KELETI CSOPORT
Debreceni VSC II–Füzesgyarmat 2–3
Balassagyarmati SE
–FC Hatvan 2–1
Sényő–Tiszaújváros 3–2
Debreceni EAC–Jászberény 1–3
Ózdi Kohász–Ceglédi VSE 0–0
Tállya–ESMTK 0–1
Putnok FC–Eger 4–1
Diósgyőri VTK II–Gyöngyösi AK 2–2

A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA
  1. Ceglédi VSE 8 6 2 18–  8 +10 20
  2. Füzesgyarmati SK 8 6 2 15–  7   +8 18
  3. Jászberényi FC 8 5 3 19–10   +9 18
  4. Tiszaújváros 8 5 2 1 17–  7 +10 17
  5. Debreceni EAC 8 5 1 2 19–10   +9 16
  6. ESMTK 8 4 2 2 12–  6   +6 14
  7. BSE 8 3 3 2 15–14   +1 12
  8. Sényő FC 8 2 5 1 14–12   +2 11
  9. Putnok FC 8 1 4 3   9–10   –1   7
10. FC Hatvan 8 2 6 12–18   –6   6
11. Eger SE 8 2 6 10–21 –11   6
12. Debreceni VSC II 8 1 3 4 15–19   –4   6
13. Tállya KSE 8 1 3 4   8–12   –4   6
14. Gyöngyösi AK 8 1 3 4 12–19   –7   6
15. Ózdi Kohász SC 8 6 2   5–11   –6   6
16. Diósgyőri VTK II 8 1 1 6   6–22 –16   4

 

KÖZÉP-CSOPORT
THSE-Szabadkikötő–Iváncsa 3–3
Bp. Honvéd II–Pécsi MFC 1–1
Monor–FC Dabas 1–2
Rákosmente–Dunaújváros 0–1
Dabas-Gyón FC–Kelen SC 2–1
Taksony–Szentlőrinc 0–1
Kozármisleny–Szekszárd 1–2
Kecskeméti TE–Dunaharaszti MTK 4–0

A KÖZÉP-CSOPORT ÁLLÁSA 
  1. Pécsi MFC 8 6 2 32–  5 +27 20
  2. Szentlőrinc SE 8 5 3 12–  5  +7 18
  3. Monor 8 5 2 1 18–  6 +12 17
  4. Iváncsa KSE 8 5 2 1 16–  8   +8 17
  5. Kecskeméti TE 8 4 1 3 15–11   +4 13
  6. Szekszárdi UFC 8 4 4 12–15   –3 12
  7. Dunaújváros 8 3 2 3 12–13   –1 11
  8. Dabas-Gyón FC 8 3 2 3   9–14   –5 11
  9. FC Dabas 8 3 1 4   6–  9   –3 10
10. Taksony SE 8 3 5   7–14   –7   9
11. Kozármisleny FC 8 2 3 3 13–10   +3   9
12. Rákosmente KSK 8 2 3 3 12–15   –3   9
13. Budapest Honvéd-MFA II 8 2 2 4 18–15   +3   8
14. THSE-Szabadkikötő 8 2 2 4   8–25 –17   8
15. Kelen SC 8 1 1 6   8–19 –11   4
16. Dunaharaszti MTK 8 2 6   3–17 –14   2

 

NYUGATI CSOPORT
Puskás Akadémia II–Érdi VSE 0–2
Ménfőcsanak–Mol Fehérvár FC II 0–0
Lipót–Pápai Perutz FC 0–1
Mosonmagyaróvári TE–Hévíz SK 3–0
FC Nagykanizsa–BKV Előre 1–3
III. Kerületi TVE–Balatonlelle 5–0
Bicskei TC–Veszprém 1–0
Komárom VSE–Sárvár FC 0–1

A NYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA 
  1. III. Kerületi TVE 8 6 2 21–  6 +15 20
  2. Érdi VSE 8 5 2 1 17–  4 +13 17
  3. Pápai FC 8 5 2 1 12–  6   +6 17
  4. Mosonmagyaróvár MTE 8 4 1 3 15–11   +4 13
  5. Ménfőcsanak ESK 8 3 4 1   7–  4   +3 13
  6. FC Nagykanizsa 8 4 4 13–15   –2 12
  7. Bicskei TC 8 3 3 2 12–11   +1 12
  8. Lipót SK 8 3 2 3   9–  8   +1 11
  9. Komárom VSE 8 3 1 4 13–12   +1 10
10. Veszprém 8 2 4 2   6–  6     0 10
11. Sárvár FC 8 2 4 2   6–  8   –2 10
12. BKV Előre 8 2 3 3   8–10   –2   9
13. Puskás Akadémia FC II 8 2 1 5 11–12   –1   7
14. MOL Fehérvár FC II 8 1 4 3   5–  8   –3   7
15. Balatonlelle SE 8 1 1 6   6–24 –18   4
16. Hévíz SK 8 2 6   5–21 –16   2

 

2019.10.06 12:30:13

Labdarúgó NB II F. B.

A hajrában lőtt gólokkal nyert a Vác ellen az MTK • Két büntetővel győzött a Soroksár • A Budaörs pontot szerzett az ETO ellen.

2019.09.18 15:11:41

Labdarúgó NB II F. B.

Az ETO legyőzte a Nyíregyházát, Andrics szögletből talált be • A Gyirmót kiütötte a Soroksárt • Otthon kapott ki a Csákvár.

2019.09.11 15:17:42

Labdarúgó NB II ZOMBORI ANDRÁS

Sokan nyújtottak segítséget a korábbi labdarúgó rehabilitációját segítő családi sportnapon.