FTC: Lipcsei Péter szerződést hosszabbított – hivatalos

2019.05.30. 15:15
Meghosszabbította Lipcsei Péter szerződését a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetősége – adta hírül hivatalos honlapján a zöld-fehér klub. Az FTC korábbi legendás középpályása továbbra is a másodosztályú Soroksár vezetőedzőjeként dolgozik.

A 47 éves szakvezető egy héttel ezelőtt a Borsnak már elmondta, megegyezett a Ferencváros vezetőivel a folytatásról. Ezt az FTC csütörtökön a hivatalos honlapján megerősítette.Borsnak már elmondta, megegyezett a Ferencváros vezetőivel a folytatásról. Ezt az FTC csütörtökön a hivatalos honlapján megerősítette.

„Megállapodtam a Fradi vezetőivel, hogy folytatom Soroksáron a fiókcsapatnál a munkát, hacsak nem kapok élvonalbeli ajánlatot, mert akkor elengednek” – mondta Lipcsei Péter a múlt héten.

A Ferencváros közleménye arról nem tesz említést, hogy a klub korábbi legendás középpályása mennyi időre kötelezte el magát, ahogy arról sem, hogy élvonalbeli ajánlat esetén valóban elengednék-e a szakembert.

Lipcsei Péter a mögöttünk hagyott idényben Magyar Kupa-elődöntőbe jutott a Soroksárral, míg az NB II-es bajnokságot a 7. helyen fejezte be az együttessel – emlékeztet a fradi.hu.

Legfrissebb hírek

Felcsúton is kiütötte ellenfelét és megvédte címét az FTC

Labdarúgó NB I
2 órája

Nyíri Zoltán: A Ferencváros minden szakosztálya elindul az első osztályban

Egyéb egyéni
8 órája

A Fradi háromszoros bajnok brazil középpályást nézett ki – sajtóhír

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:43

Megszületett a megállapodás: Szerbiába igazolhat a Ferencváros középpályása – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.05.25. 14:51

BL- és El-selejtezők: az ETO a Klaksvíkkal, a Fradi a Zsolnával is találkozhat

Bajnokok Ligája
2026.05.24. 15:00

A távozó Robbie Keane érzelmes levélben búcsúzott a Ferencvárostól

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 19:26

Férfi kézi: számos bizonytalan tényező nehezíti a pénzügyi tervezést az FTC-nél

Kézilabda
2026.05.23. 18:14

A Ferencváros hatot rúgott a Puskás Akadémiának a női NB I döntőjének első meccsén

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 17:29
Ezek is érdekelhetik