Felkészülés: kikapott az MTK cseh ellenfelétől Belekben

2017.02.04. 15:12
Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen az MTK 2–1-es vereséget szenvedett a cseh Bohemians Prahától.

A 7. percben már 1–1 állt az eredményjelzőn. A csehek, akik a hazai bajnokságukban a 9. helyen állnak, megszerezték a vezetést a 3. percben, de három perccel később Myke Ramos passzából Katona Máté egyenlített.

Fél órával később majdnem megismétlődött a gólváltás, csakhogy a 34. percben a Bohemians gólja után Poór Patrikét nem adta meg a játékvezető.

A félidő végéig nem változott az állás, sőt, a második játékrészben sem esett újabb találat.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Belek
MTK–Bohemians 1905 Praha (cseh) 1–2

MTK: Petkovics – Baki, Poór, Grgics, Vadnai – Katona, Kanta, Vogyicska – Kolomojec, Torghelle, Ramos
G: Katona (7.), ill Masek (4.), Bartek (34.)

Belek

AZ MTK BUDAPEST TÉLI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: január 6.
Edzőtábor: január 29-től Belek (Törökország)
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Január 21., Ikarus-pálya: MTK–Szigetszentmiklós 5–2 (Ramos 2, Kolomojec, Hrepka, Szatmári I.)
Január 24., Ikarus-pálya:MTK–Budaörs 2–3 (Hrepka 2)
Január 27.: MTK–FK Senica (Szenice, szlovákiai) 2–0 (Kolomojec, Vogyicska)
Január 31., Belek: MTK–Aktobe (kazah) 2–0 (Kanta, Torghelle)
Február 2., Belek:MTK–Rabotnicski Szkopje (macedón) 0–0
Február 2., Belek: MTK–Zaglebie Lubin (lengyel) 0–0
Február 4., Belek:MTK–Bohemians 1905 Praha (cseh) 1–2 (Katona)
Február 11.: MTK–Vác