Felkészülés: egygólos hátrányból fordított, végül ikszelt a Kisvárda

CS. M.CS. M.
2021.07.08. 19:49
A Kisvárda fordított, de végül így sem tudott nyerni (Fotó: )
A Kisvárda 2–2-es döntetlent játszott a román élvonalbeli Arges Pitesti ellen Ausztriában, felkészülési mérkőzésen.

A vezetést a román csapat szerezte meg a 11. percben: Denis Dumitrascu lőtt a magyar élvonalbeli együttes kapujába. A Kisvárda ezt követően nyomást helyezett ellenfelére, majd Nagy Mihály Krisztián tökéletes befejezésével még az első félidő végén egyenlített (1–1).

A második játékrész nyolcadik percében Claudiu Bumba megpattanó lövését követően már a kisvárdaiak vezettek, de a hajrában Georgian Honciu góljával egyenlített a román csapat (2–2), így döntetlen lett a vége.

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Kisvárda–Arges Pitesti (román) 2–2
(1–1)
Kisvárda:
Dombó – Hej, Prenga, Csirkovics (Rubus, 69.), Leoni – Karabeljov (Szimovics, a szünetben), Melnik – Bumba, Ötvös (Zlicsics, 56.), Asani – Nagy M. K. (Jelena, 60.). Vezetőedző: Joao Janeiro