Felkészülés: döntetlen a Kisvárda utolsó edzőmeccsén

2023.01.20. 15:59
A kisvárdaiak (pirosban) veretlenül fejezték be a téli felkészülést (Fotó: kisvardafc.hu)
Döntetlennel zárta törökországi edzőtáborát a labdarúgó NB I-ben szereplő Kisvárda, amely a cseh élvonalbeli Sigma Olomouccal ikszelt (2–2).

A kisvárdaiak az első félidő végén vezetéshez jutottak Driton Camaj góljával, majd a fordulást követően meg is duplázta előnyét a magyar csapat: Jasmin Mesanovic talált be az 55. percben. A csehek a folytatásban felálltak kétgólos hátrányukból, mégpedig Mojmír Chytil és Lukás Vrastil révén.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Sigma Olomouc (cseh)–Kisvárda Master Good 2–2
(0–1)
Kisvárda: Hindrich – Hej, Kovacic, Jovicic, Leoni – Ötvös, Melnik – Navrátil, Makowski, Camaj – Mesanovic. Csereként lépett pályára: Ilievszki, Lucas, Vida K., Szpaszics, Karabeljov, Czérna
Gólszerző: Chytil (60.), Vrastil (73.), ill. Camaj (39.), Mesanovic (55.)