A Gyirmót bejelentette Weitner Ádám érkezését

Fotó: gyirmotfc.hu
A labdarúgó NB III-ban szereplő Gyirmót FC Győr a hivatalos honlapján közölte, hogy Weitner Ádám lett a csapat új vezetőedzője.
A 42 éves szakemberrel, valamint segítőjével, a szerb Lazar Sztanisiccsal egy plusz egy éves kontraktust kötött a másodosztályba való visszajutást megcélzó klub.
Mint ismeretes, Weitner a mögöttünk hagyott idényben bajnok lett a Mosonmagyaróvárral, ám csapata az osztályozón összesítésben 3–2-re kikapott a Tiszakécskétől.
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik








