Weitner Ádám veheti át a Gyirmót kispadját – sajtóhír

M. B.M. B.
2025.06.12. 16:10
null
Weitner Ádám (Fotó: Török Attila, archív)
A mögöttünk hagyott évadban a Mosonmagyaróvárt irányító Weitner Ádám lehet az NB III-ba kiesett Gyirmót FC Győr új vezetőedzője – írja többek között a Kisalföld és az nb1.hu.

A már említett források szerint a felek még nem írták alá a szerződést, de szóban már mindenben megegyeztek. 

Mint ismeretes, a 42 éves Weitner a mögöttünk hagyott idényben bajnok lett a Mosonmagyaróvárral, viszont csapata az osztályozón összesítésben 3–2-re kikapott a Tiszakécskétől.

Labdarúgó NB II
2025.05.29. 13:27

A vezetőedző és a szakmai igazgató is elhagyja az NB II-től búcsúzó Gyirmótot – hivatalos

A szebb napokat is látott együttes a 15. helyen fejezte be a bajnokságot.

 

Legfrissebb hírek

A Nagykanizsa a hosszabbításban szerzett két góllal győzött Cigándon, és kiharcolta az NB II-be jutást!

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 19:51

Idegenbeli győzelemmel jutott vissza az NB II-be a Gyirmót

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 19:00

Bátor és hatékony játékkal igyekszik célba érni a Gyirmót az NB III-as osztályozón

Labdarúgó NB II
2026.06.07. 08:48

A gyirmóti fejes gólokra fejes gólokkal feleltek a monoriak az osztályozó első mérkőzésén

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 19:20

Kalmár Zsolt: Vissza akarom adni a Gyirmótnak mindazt, amit kaptam tőle

Labdarúgó NB II
2026.05.31. 07:25

Új edzővel vág neki a Dorog az „Út az NB II-be” programnak

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 18:10

NB II: megvannak az osztályozó párosításai

Labdarúgó NB II
2026.05.26. 11:43

NB III: győzött a Pécs, de így is a Nagykanizsáé a bajnoki cím délnyugaton

Labdarúgó NB II
2026.05.24. 20:01
Ezek is érdekelhetik